تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

KGI: اپل سه‌ماهه‌ی چهارم ۲۰۱۴ بیش از ۷۳ میلیون دستگاه آیفون فروخت

موسسه‌ی آماری KGI با انتشار گزارشی از Ming Chi Kuo که سابقه‌ی درخشانی در تحلیل وضعیت کمپانی اپل دارد، خبر از فروش ۷۳ میلیون دستگاه آیفون در سه‌ماهه چهارم سال ۲۰۱۴ داد.موسسه‌ی آماری KGI با انتشار گزارشی از Ming Chi Kuo که سابقه‌ی درخشانی در تحلیل وضعیت کمپانی اپل دارد، خبر از فروش ۷۳ میلیون دستگاه آیفون در سه‌ماهه چهارم سال ۲۰۱۴ داد.

موسسه‌ی KGI که از وجود تحلیل‌گر نام آشنای حوزه‌ی فناوری، مینگ چی کو بهره می‌برد، با انتشار گزارشی عنوان کرده که اپل در فصل آخر سال ۲۰۱۴ میلادی موفق به فروش ۷۳ میلیون دستگاه آیفون شده است. براساس اطلاعات ارائه شده در این گزارش اپل در سه‌ماهه منتهی به سال ۲۰۱۵ میلادی موفق به فروش ۴۲ میلیون دستگاه آیفون ۶ با صفحه‌ی نمایش ۴.۷ اینچ در کنار ۱۶ میلیون دستگاه آیفون ۶ پلاس با صفحه‌ی نمایش ۵.۵ اینچ شده است.

KGI: اپل سه‌ماهه‌ی چهارم ۲۰۱۴ بیش از ۷۳ میلیون دستگاه آیفون فروخت

گزارش منتشر شده براساس اطلاعات ارائه شده توسط مینگ، بسیار بیشتر از ارقامی است که سایر موسسات آماری در مورد فروش اپل در فصل آخر سال ۲۰۱۴ منتشر کرده‌اند. برای مثال می‌توان به پیش‌بینی UBS اشاره کرد که فروش ۶۹ میلیون دستگاه آیفون را در فصل مورد اشاره عنوان کرده است.
براساس پیش‌بینی‌های انجام شده، تقاضا برای خرید آیفون در سه‌ماهه‌ی اول سال جاری میلادی نیز بالا خواهد بود، بطوریکه اپل در سه‌ماهه‌ی سال جاری میلادی موفق به فروش ۶۱.۷ میلیون دستگاه گوشی‌هوشمند آیفون خواهد شد.

KGI: اپل سه‌ماهه‌ی چهارم ۲۰۱۴ بیش از ۷۳ میلیون دستگاه آیفون فروخت

کو همچنین پیش‌بینی کرده که اپل ساعت‌هوشمند خود، اپل واچ را در ماه مارس روانه‌ی بازار کند. براساس اطلاعات ارائه شده، اپل هنوز سخنی از جزئیات این ساعت‌هوشمند ارائه نکرده و احتمالا شاهد برگزاری یک مراسم برای معرفی ساعت‌هوشمند پیش از عرضه‌ی رسمی آن به بازار خواهیم بود.
کو پیش‌بینی کرده که پس از عرضه‌ی این ساعت‌هوشمند در ماه مارس، ۲.۸ میلیون دستگاه اپل واچ در سه‌ماهه‌ی اول ۲۰۱۵ به فروش خواهد رسید که این آمار فروش متعلق به ماه مارس است. براساس پیش‌بینی‌های انجام شده، تولیدکنندگان، قطعات مورد نیاز برای عرضه‌ی ۵ تا ۶ میلیون دستگاه اپل‌واچ را در سه‌ماهه‌ی اول تولید خواهند کرد که کمبود برخی قطعات کلیدی، منجر به کاهش سرعت تولید اپل‌واچ خواهد شد.
کو همچنین عرضه‌ی مک‌بوک ایر ۱۲ اینچ با صفحه‌ی نمایش رتینا را نیز در سه‌ماهه‌ی اول سال جاری میلادی پیش‌بینی می‌کند. نسل جدید مک‌بوک ایر با صفحه‌ی نمایش ۱۲ اینچ رتینا و آخرین نسل از تراشه‌های اینتل روانه‌ی بازار خواهد شد. کو پیش‌بینی می‌کند این محصول میزان فروش مک‌بوک‌های اپل را در سه‌ماهه‌ی اول سال جاری میلادی تا ۲.۶ درصد افزایش دهد. گمانه‌های مطرح شده حکایت از این دارد که فروش مک‌بوک‌های اپل در سه‌ماهه‌ی اول سال ۲۰۱۵ میلادی از ۵.۹ میلیون دستگاه در سه‌ماهه‌ی چهارم سال ۲۰۱۴ به ۶ میلیون دستگاه افزایش خواهد یافت.
اطلاعات زیادی در مورد نسل جدید مک‌بوک ایر اپل در دست نیست. جمعه‌ی گذشته تصاویری منتسب به این محصول منتشر شد که نشان از بکارگیری پنل شیشه‌ای با حاشیه‌های مشکی دارد. همچنین باید به لوگوی درخشان اپل در پشت لپ‌تاپ اشاره کرد.
گزارش KGI، اشاره‌ای نیز به فروش آیپد‌های اپل دارد. براساس اطلاعات ارائه شده، اپل که اخیرا نسل جدید آیپدایر و آیپد مینی را روانه‌ی بازار کرده، شاهد کاهش فروش خواهد بود. به این ترتیب آیپد‌های اپل در سه‌ماهه‌ی منتهی به تعطیلات سال نو میلادی از فروش بالایی برخوردار نشد. گمانه‌‌زنی‌ها حکایت از این دارد که فروش آیپد‌ها در سه‌ماهه‌ی چهارم سال ۲۰۱۴ میلادی با کاهش ۱۷.۸ درصدی به ۲۱.۴ میلیون دستگاه در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته‌ی میلادی رسیده است. کو میزان فروش آیپد را در سه‌ماهه‌ی اول سال ۲۰۱۵ میلادی ۱۰.۱ میلیون دستگاه پیش‌بینی کرده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۳۸ درصد کاهش یافته است.
نکته‌ی جالب توجه در مورد گزارش KGI، پیش‌بینی افزایش فروش نسخه‌های پیشین آیپد در سه‌ماهه‌ی اول سال جاری میلادی است. کو پیش‌بینی کرده که نسل‌های پیشین آیپد با افزایش فروش در سه‌ماهه‌ی اول سال جاری میلادی روبرو شود، در حالی که وی میزان فروش آیپد ایر ۲ و آیپد مینی ۳ را رو به کاهش خوانده است. کو عنوان کرده که پس از کاهش فروش آیپد‌ در سه‌ماهه‌ی اول، اپل با چالش‌هایی روبرو خواهد شد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین