تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

اکثریت سیارات مشابه به زمین هنوز متولد نشده‌اند!

 ناتوانی بشر در یافتن سیارات مشابه به زمین تنها دلیل بر ناکامل بودن فناوری نیست. اینکه بشر تا بهحال در پیدا کردن سیاراتی که شبیه به زمین هستند چندان موفق نبوده، به این دلیل است که برای این‌کار کمی زود است. ستاره شناسانی که با هابل و کپلر به جستجو در فضا می‌پردازند، باور دارند که تنها 8 درصد از سیارات قابل سکونت جهان متولد شده‌اند. در واقع بر اساس مقدار گازهای هیدروژن و هلیوم باقی مانده از بیگ بنگ هنوز فرصت برای ایجاد سیارات مشابه به زمین باقی مانده و این احتمال بسیار بالاتر از گذشته است. شاید که این سیارات در کهکشان‌های کوچک یا غول‌آسا پدید آیند، کهکشانهایی که گازهای موجود در آن هنوز تماما توسط ستاره‌ها استفاده نشده‌اند.
البته باید گفت احتمال اینکه سیاره بعدی که مشابه به زمین است در کهکشان راه شیری متولد شود، بسیار کم است، زیرا همان‌طور که می‌دانید بیشتر گازهای موجود در این کهکشان مورد استفاده قرار گرفته‌اند. تخمین زده می‌شود که سیارات قابل سکونت در راه شیری یک میلیارد باشد و این در حالی است که تعداد ستاره‌های موجود 400 میلیارد است. زمین نه تنها یک سیاره قدیمی و اولیه است، بلکه در یک منطقه کیهانی نه چندان شلوغ از نظر تعداد سیارات مشابهش قرار گرفته است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین