تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

مجیک لیپ، شرکتی که سال گذشته موفق به جلب توجه و سرمایه هنگفتی از سوی گوگل و دیگر سرمایه گذاران بزرگ حوزه تکنولوژی شد، چند سالی می شود که تکنولوژی خود را در خفا توسعه و گسترش می دهد اما حالا کم کم به زمان رونمایی های اصلی نزدیک و نزدیک تر می شوید.
رانی آبوویتز، مدیرعامل شرکت مجیک لیپ در کنفرانس WSJD واقع در کالیفرنیا گفت: «ما واقعا در حال آماده سازی ساخت میلیون ها دستگاه هستیم.» این کمپانی در حال حاضر بخشی از کارخانه متروک موتورولا واقع در فلوریدا جنوبی را به کار گرفته و در حال توسعه ابزارهای مورد نیاز خود است.
آبوویتز می گوید با وجود اینکه ارائه ابزار واقعیت ترکیبی این شرکت تقریبا نزدیک است، اما هنوز آماده اعلام اخبار بیشتر در مورد زمان عرضه نیستند.
اطلاعات اندکی در ارتباط با دستگاه مجیک لیپ در دسترس است اما آبوویتز آن را به کامپیوتری کوچک که مردم از آن در اجتماع استفاده خواهند کرد تشبیه می کند. اعتقاد بر این است که دستگاه براساس پروجکشن شبکیه ای کار می کندو زمانی که دستگاه فرابرسد، رقیب اصلی آن، هولولنز مایکروسافت خواهد بود.
مجیک لیپ یک نرم افزار کیت توسعه دارد و تاکنون چندین تیم توسعه دهنده به دفتر فلوریدا دعوت شده اند تا طی دوره های چند روزه، برای این دستگاه اپلیکیشن بسازند. در میان این برنامه های کاربردی، یک دستیار سرآشپز دیجیتالی وجود دارد که به شما دستور پخت ماکارونی را یاد می دهد و یا یک بازی ساخته شده که به کاربر اجازه پرتاب توپ می دهد.
ریو کارائف، مدیر ارشد تولید محتوای این کمپانی می گوید محصول مجیک لیپ پلتفرمی وسیع برای رایانش تصویری خواهد بود. به همین دلیل است که ساندار پیچای، مدیرعامل گوگل در هیئت مدیره مجیک لیپ حاضر است و به همین خاطر است که این کمپانی ارزشی برابر با ۱٫۲ میلیارد دلار (فارغ از سرمایه گذاری ۵۴۲ میلیون دلاری گوگل) دارد.
کارائف می گوید: «هر آنچه که شما می توانید روی تلفن همراه تان انجام دهید، روی مجیک لیپ هم امکان پذیر است، جایی که دنیا را با نمایشگر تبدیل می کند.»


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین