تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 ساعاتی پیش یاهو جزئیات مربوط به توافق با گوگل را که در راستای نمایش آگهی‌ها و نتایج جستجوی این کمپانی را از طریق موتور جستجوی یاهو است، منتشر کرد. گوگل نیازهای یاهو را در حوزه‌هایی نظیر الگوریتم‌های جستجو، جستجوی تصاویر و تبلیغات در جستجو تامین خواهد کرد. 

یاهو امروز از جزئیات توافق با گوگل در راستای همکاری در حوزه‌هایی نظیر تبلیغات و جستجو پرده برداشت. براساس اطلاعات ارائه شده، توافق این دو کمپانی که در واقع دو رقیب به شمار می‌روند، از ابتدای اکتبر در حال اجرا است. این همکاری تا پایان سال ۲۰۱۸ میلادی پابرجا خواهد ماند. البته تمام ترافیک جستجوی یاهو روانه‌‌‌ی گوگل نشده و یاهو براساس محتوای عبارات وارد شده برای انجام جستجو تصمیم خواهد گرفت تا از چه درگاهی برای یافتن نتایج مناسب استفاده کند.

یاهو اعلام کرده که این توافق در جهت بالا بردن انعطاف موتور جستجوی این کمپانی برای انتخاب بین تامین کنندگان نتایج جستجو و تبلیغات است. پس از این توافق، گوگل در کنار مایکروسافت دو کمپانی رقیبی خواهند بود که در کنار فناوری‌های جستجوی خود یاهو، محتوای مورد نیاز این کمپانی را تامین خواهند کرد.

یاهو در تلاش است تا درآمد خود را از طریق موتور جستجویش افزایش دهد، اما فناوری‌های مورد استفاده توسط این کمپانی برای ارائه‌ی نتایج جستجوی حاصل از عباراتی که در این موتور وارد می‌شود، برای اهداف تعیین شده توسط یاهو کافی نیست. براساس اطلاعات ارائه شده توسط comScore در آمریکا تنها ۱۲.۷ درصد از بازار جستجو در حوزه‌ی دسکتاپ‌ در اختیار یاهو است؛ این در حالی است که گوگل ۶۴ درصد از این حوزه را در اختیار دارد. یاهو می‌تواند از طریق همکاری با گوگل بخشی از درآمد این کمپانی را از طریق نمایش تبلیغات به خود اختصاص دهد.

یاهو اعلام کرده که همکاری با گوگل به هیچ وجه خطری برای همکاری این کمپانی یا مایکروسافت حساب نمی‌شود. در سال ۲۰۱۰ میلادی یاهو قراردادی ۱۰ ساله را برای همکاری با مایکروسافت را به امضا رسانده است. البته در ماه آوریل گذشته این دو کمپانی تبصره‌ای را به قرارداد خود اضافه کردند که براساس آن هر یک از طرفین می‌توانند با اعلام قبلی طی فرآیندی ۴ ماهه این همکاری را پایان دهند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین