تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 به نظر می‌رسد خبر تولید خودرو توسط شرکت اپل به واقعیت نزیک شده است؛ چرا که به تازگی تیم کوک، مدیر عامل شرکت اپل اعلام کرده است که تغییرات گسترده‌ای در صنعت خودروسازی در راه است.

تیم کوک در جریان صحبت در مورد خودروهای بدون راننده و کار پلی (CarPlay) اپل اعلام کرد که می‌خواهد مردم تجربه‌ای مشابه با آیفون خود در زمینه خودرو داشته باشند. البته خیلی هم بعید نیست که کوک با این صحبت‌ها اشاره‌ای به اپل کار داشته باشد. طبق گزارش‌ها Apple EV که تحت پروژه Titan‌در حال توسعه است در سال ۲۰۱۹ رونمایی خواهد شد. تیم کوک که با وال استریت ژورنال مصاحبه می‌کرد در ادامه صحبت‌هایش به این نکته اشاره کرد که:

وقتی به خودروها نگاه می کنم، چیزی که می‌بینم این است که نرم‌افزارها به بخش بسیار مهمی از خودروهای آینده تبدیل خواهند شد. من معتقدم که صنعت خودروسازی امروز در نقطه‌ی عطفی برای تغییرات عمده و نه فقط تغییرات انقلابی قرار دارد.
اپل همواره عادت دارد تا قبل از ورود به بازارهای مورد نظر خود اشاراتی به این بازارها و ضعف‌های موجود در آن داشته باشد. تقریبا یک سال پیش از معرفی اپل واچ، تیم کوک اشاره‌هایی به صنعت ساعت در صحبت‌های خود داشت. هر چند هنوز تا سال ۲۰۱۹ زمان زیادی باقی مانده است، ولی هیچ بعید نیست که تیم کوک از همین حالا به صورت کاملا زیرکانه ای از تمایل اپل مبنی بر ایجاد تغییرات گسترده در صنعت خودروسازی و نه فقط در کنسول آن‌‌ها سخن بگوید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین