تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

  از شب روز سه‌شنبه شاهد اختلالات شدیدی در اپلیکیشن پیام‌رسان تلگرام بودیم که باعث ایجاد این ذهنیت شده بود که امکان دارد این سرویس در ایران به دلیل ایجاد کانال‌ها غیراخلاقی فیلتر شده باشد.

روز چهارشنبه مدیر تلگرام و حساب کاربری رسمی این اپلیکیشن پیام‌رسان در توییتر اعلام کردند که مسئولان ایرانی باعث اختلال در عملکرد این سرویس شده‌اند. در این راستا روابط عمومی وزارت ارتباطات اعلام کرده است که این وزراتخانه اقدامی در راستای فیلترینگ تلگرام نکرده است.

محمدرضا فرنقی‌زاد، مدیرکل روابط عمومی وزارت ارتباطات، در پاسخ به این سوال ایسنا که «آیا از سوی کمیته تعیین مصادیق مجرمانه رایانه‌ای که مسئولیت فیلتر کردن سایت‌های غیرمجاز را برعهده دارد نامه‌ای در این رابطه به وزارت ارتباطات و بطور مشخص به شرکت ارتباطات زیرساخت ارسال شده است؟»، گفت:

تاکنون نامه‌ای در این زمینه به دست ما نرسیده است.
البته این اولین باری نیست که شاهد اختلال در عملکرد این سرویس هستیم اما در گذشته هربار مسئولان تلگرام، نقص فنی را دلیل این اختلالات عنوان می‌کردند و این بار اولی بود که این مسئولان بحث فیلترینگ را به میان می‌کشیدند که البته هر گونه اقدامی در این راستا از سوی وزارت ارتباطات تکذیب شده است و در حال حاضر نیز به نظر می‌رسد اختلالات تا حدود زیادی رفع شده است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین