تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 در کنار خبرهایی که از معرفی و عرضه زود هنگام گلکسی اس ۷ شنیده می‌شود امروز خبر جدیدی از چین، احتمال استفاده‌ی سامسونگ از آلیاژ منیزیم و شیشه در گلکسی اس ۷ را قوت می‌بخشد.

با توجه به حجم بالای شایعات در مورد گلکسی اس ۷ رونمایی زودهنگام آن توجیه‌پذیر خواهد بود. طرفداران سامسونگ بی‌صبرانه برای معرفی نسل جدید پرچمدار محبوب سامسونگ یعنی گلکسی اس ۶ لحظه‌شماری می‌کنند گزارشات از یک ارتقای بزرگ در گلکسی اس ۷ حکایت دارند.

خبرهایی که از چین به گوش می‌رسد نشان از ترکیب یک بدنه‌ی منیزیمی با شیشه دارد. سامسونگ با این تغییر قطعا به دنبال ایجاد حس بهتری در کاربران است استفاده از این ترکیب علاوه بر افزایش استحکام دستگاه باعث افزایش کیفیت اس ۷ خواهد شد. گزارشات از بهره‌مندی این پرچمدار از چیپ SABRE 9018AQ2M تولید شده در ESS تکنولوژی حکایت دارد که سامسونگ از آن برای دستیابی به کیفیت صدای ممتاز در گلکسی اس ۷ استفاده خواهد کرد. این چیپ با بهره‌مندی از نسبت سیگنال به نویز ۱۲۹ دسی‌بل و پشتیبانی از فرمت‌هایی مانند DSD و PCM تا ۳۲ بیت و ۳۸۴ کیلوهرتز ممکن است یکی از مهم‌ترین برگ‌های برنده سامسونگ برای جذب بیشتر مشتری باشد.

 این چیپ به کاربر اجازه می‌دهد تا در هنگام گوش کردن به موسیقی دیجیتال و استریم شده تجربه‌ای همانند حالت آنالوگ داشته باشد. همه این اخبار با علاقه سامسونگ به خرید سرویس استریم موسیقی Hi-Fi تیدال (متعلق به Jay-Z) همزمان شده است تا به نوعی درستی این شایعات را تصدیق کنند. سامسونگ با استفاده از تراشه مورد استفاده در گلکسی اس ۷ قصد دارد دوست‌داران موسیقی را به سمت پرچمدار جدید خود بکشاند برای مشاهده نتایج این تلاش‌ها باید تا زمان عرضه و معرفی گلکسی اس ۷ صبر کرد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین