تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

اوایل همین ماه سونی اعلام کرد که نسخه بتا یا پیش نمایشی از اندروید ۶٫۰ موسوم به مارشملو را در اختیار ۱۰ هزار کاربر خوش شانس تلفن های هوشمند اکسپریا Z3 و اکسپریا Z3 کامپکت قرار می دهد.
لحظاتی پیش، این شرکت خبر داد که نسخه مفهومی یاد شده از بیلد اندروید حالا در اختیار همان کاربرانی قرار می گیرد که به موقع برای دریافت دعوت نامه اقدام کرده بودند.
این شرکت اظهار داشته که بیلد مفهومی اندروید به تدریج و ظرف هفته های آتی ارائه می گردد و به همین دلیل اگر هم در زمره این کاربران [خوش شانس] هستید و هنوز هم که هنوز است آن را دریافت نکرده اید جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد. علاوه بر این، سونی خبر داده که با افزوده شدن هر امکان یا قابلیت جدیدی به این بیلد، کاربران را در جریان قرار خواهد داد.
شرکت ژاپنی مورد بحث در پاسخ به آنچه «علاقه وافر» کاربران به این طرح خوانده همچنین اعلام داشته که برای پیوستن تعداد بیشتری از این کاربران به این طرح، اندکی جا باز می کند؛ این یعنی اگر دست بجنبانید و اپلیکیشن اختصاصی سونی به نام Sony’s Concept for Android را از پلی استور گوگل دانلود نمایید می توانید در زمره تست کنندگان بیلد مفهومی مارشملو قرار بگیرید.
متاسفانه در حال حاضر این امکان صرفا برای دارندگان موبایل های یاد شده که در یکی از کشورهای سوئد، دانمارک، نروژ، فنلاند، ایسلند، لاتویا، لیتونی، انگلستان، ایرلند و آلمان ساکن هستند فراهم  است.
ذکر  این نکته نیز ضروری  است که بیلد ارائه شده همان نسخه کامل وعده داده شده از سوی سونی نیست و در مقابل برنامه ای در مرحله بتاست که این شرکت برای نمایش یک رابط کاربری جدید برای اندروید و تست امکانات تازه برای آن، ارائه اش خواهد کرد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین