تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

بعد از آنکه اوبر تکنولوژی نقشه نگاری مایکروسافت را خریداری کرد و بیش از ۱۰۰ مهندس این بخش را به استخدام خود درآورد حالا تلاش دارد با ارسال ماشین های سرنشین دار خود به خیابان ها، پایه های خود در حوزه نقشه را تقویت نماید.
این ماشین ها در اصل همان اتومبیل های نقشه نگاری بینگ هستند که مایکروسافت پیش از آنکه تصمیم بگیرد دیگر تمایلی به دریافت اطلاعات اختصاصی و تهیه نقشه های فراگیر از جاده ها ندارد، از آنها برای این منظور استفاده میکرد.
بنابر گزارش BuzzFeed News اوبر از این ماشین ها برای گرفتن تصاویر سه بعدی از خیابان ها بهره می گیرد و امیدوار است که این تصاویر زمان تخمینی برای رسیدن ماشین هایش به مقصد را دقیق تر کنند و به راننده ها کمک می کند که در زمان نزدیک شدن به تقاطع ها و بخش های پرترافیک، مسیرهای جایگزین مناسب را پیدا کنند.
البته این را هم باید یادآور شویم که داده های جدید قرار نیست به این زودی ها جایگزین اینترفیس نقشه های قبلی که رانندگان اوبر هم آشنایی کافی را با آنها دارند، شوند و این مساله قطعا نیازمند زمان است.
در دراز مدت، این داده ها در ماشین های خودران اوبر نیز مورد استفاده قرار خواهند گرفت. در واقع، اوبر گروه دومی از ماشین ها را نیز به خدمت گرفته که در نزدیکی مرکز تکنولوژی های پیشرفته متعلق به دانشگاه کارنگی ملون خیابان ها را بالا و پایین می روند؛ این اتومبیل ها مشخصا قرار است که با تصویر برداری از مسیرهای مختلف و دریافت اطلاعات از آنها و همچنین ثبت نیازها امنیتی برای ماشین های بدون راننده اوبر، پروژه تکنولوژی ماشین های خودران این شرکت را به پیش ببرند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین