تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

از ابتدای سال جاری و با گزارشی که از سوی وال استریت ژورنال منتشر شد، شایعات بسیار گسترده ای آغاز گشتند که همه اشاره داشتند به تلاش اپل برای توسعه‌ی یک خودروی هوشمند و الکتریک.
از آن زمان تا کنون، منابع مختلف دیگری این مسئله را تایید کرده اند اما اپل و همینطور مدیر عاملش، آقای تیم کوک هیچگاه تلاشی برای رد این مسئله نکرده اند. البته زمانی که به شکل مستقیم از وی در مورد خودروری اپل سوال می شود، وی به شکلی مسیر گفتگو را تغییر می دهد اما ساعاتی پیش، کوک در یک کنفرانس در برابر آقای «جرارد بیکر»، سردبیر وال استریت ژورنال قرار گرفت و با وی به مصاحبه پرداخت.
تیم کوک در این گفتگو که ساعاتی پیش به اتمام رسید گفت که صنعت خودرو سازی آماده است برای یک تغییر عظیم ولی اظهار ننمود که آیا شرکت اپل نیز نقشی در این تغییر و تحول خواهد داشت یا خیر.
وی گفت: «من تغییرات بسیار بزرگی را در این صنعت متصور هستم؛ شاید شما با من موافق نباشید اما این نظر من است.»
آقای بیکر، سردبیر وال استریت ژورنال از آقای کوک پرسید که آیا اپل در حال توسعه یک خودروی الکتریکیست یا خیر، با این حال تیم کوک از پاسخ دادن به این سوال امتناع ورزید و به تلاش های شرکتش در زمینه بهینه سازی تجربه کاربری از خودروهای فعلی پرداخت.
تیم کوک اذعان دارد که اکنون این شرکت در حال بهبود تجربه کاربری استفاده از آیفون در خودروهای دارای سیستم CarPlay است.
در این میان از وی سوال شد که کمپانی اپل تا کنون چه تعداد از ساعت های هوشمند خود را به فروش رسانده که آقای کوک، پاسخی دقیق به این پرسش هم نداد: «می توانم به شما بگویم که در اولین دوره سه ماهه پس از آغاز فروش ساعت، توانستیم تعداد قابل توجهی از این محصول را به فروش برسانیم. در دوره سه ماهه بعدی این رقم حتی شگفت انگیز تر هم شد و در دوره فعلی تصور می کنم که می توانیم باز هم بتوانیم فروش بالاتری کسب کنیم.»
تیم کوک البته اخبار تازه ای هم با خود به همراه داشت. وی خبر داد که اکنون سرویس موسیقی اپل دارای ۶.۵ میلیون مشترک (افرادی که هزینه پرداخت می کنند) است و همچنین اذعان داشت که اپل تی وی جدید از روز دوشنبه آینده قابل سفارش بوده و ارسال این سفارشات از پایان همان هفته آغاز خواهد شد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین