تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

تیم کوک مدیرعامل اپل بعد از مدت ها خبرهای تازه ای را در مورد سرویس موسیقی این شرکت با مخاطبانش در میان گذاشته و اظهار نموده که اپل موزیک حالا بیش از ۱۵ میلیون کاربر دارد که در حدود ۶٫۵ میلیون نفر از آنها ماهیانه ۹٫۹۹ دلار را بابت حق اشتراک خود پرداخت می کنند و ۸٫۵ میلیون نفر باقی مانده هم هنوز در حال استفاده از سرویس سه ماهه آزمایشی هستند که به صورت رایگان در اختیارشان قرار می گیرد.
همین آمار و ارقام اپل را به یکی از رقبای کوچک اما مهم اسپاتیفای بدل می کند که چندی پیش اعلام کرد در حدود ۲۰ میلیون کاربر اشتراکی دارد.
اگر خاطرتان باشد سرویس اپل موزیک کارش را در اواخر ماه ژوئن آغاز کرد، بنابراین اکتبر (همان ماهی که در آن به سر می بریم) را می توان نخستین ماه کاملی در نظر گرفت که اپل کار دریافت حق اشتراک از علاقمندان به این سرویس را آغاز کرده است.
البته احتمال می رود که تعداد زیادی از کاربران پولی این سرویس فراموش کرده باشند اشتراک خود را لغو کنند و در نتیجه هزینه استفاده از اپل موزیک برای ماه اکتبر هم به حساب آنها نوشته شده باشد و همین امر باعث بالا رفتن تعداد مشترکانش شده باشد.
نکته دیگر اینکه برخی کاربران تازه استفاده از این سرویس را آغاز کرده اند. در ماه آگست Eddy Cue نایب رئیس خدمات و نرم افزارهای اینترنتی اپل اظهار داشت که این سرویس ۱۱ میلیون مشترک آزمایشی داشته است و این یعنی از آن زمان تاکنون ۴ میلیون مشترک غیر پولی دیگر به رقم یاد شده اضافه گردیده است.
البته سنجش میزان محبوبیت اپل موزیک مستلزم گذر زمان است اما خود کوک که ظاهرا در اظهارات شب گذشته خود روند پیشرفت این سرویس و جذب مخاطب توسط آن را مثبت ارزیابی کرده  است.
وی در مصاحبه با وال استریت ژورنال اعلام نمود: «اوضاع واقعا خوب پیش می رود و خوشبختانه تعداد زیادی از مردم در حال علاقمند شدن به این سرویس هستند.»


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین