تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

چندی است که شرکت های جهانی فعال در حوزه نیمه رسانا برای خرید سندیسک با یکدیگر رقابت می کنند و اگر خاطرتان باشد در سال ۲۰۰۸ میلادی هم سامسونگ چنین قصدی داشت اما پیشنهاد خود را پس گرفت.
حالا ظاهرا چشم بادامی های کره ای قصد دارند که پیش از هر نوع تصمیم گیری و در نهایت ارائه پیشنهاد برای خرید این شرکت آمریکایی تولید کننده فلش مموری گزینه های مختلف پیش روی خود را به دقت مورد بررسی قرار دهد.
آنطور که در گزارشات آمده است، سندیسک اخیرا تصمیم گرفته تا با میکرون ادغام شود و Tsinghua Unigroup و وسترن دیجیتال هم پیشنهاداتی را برای خرید آن مطرح کرده اند.
حالا ظاهرا سامسونگ هم مشتاق خرید سندیسک است، هرچند که برخلاف برخی شایعات، به باور چشم بادامی های کره ای، امضای چنین قراردادی نمی تواند سود زیادی را عاید آن نماید.
البته روشن است که خرید سندیسک تاثیر چندانی در افزایش توان سامسونگ ندارد چراکه این شرکت هم اکنون ۴۰ درصد از کل درایوهای سالید استیت دنیا را تامین می کند.
اما سندیسک هم با بازاری به شدت رقابتی در حوزه کارت های حافظه و مموری های توکار روبروست زیرا شمار کالاهای ذخیره سازی پشتیبانی کننده از استاندارد جهانی حافظه فلش (Universal Flash Storage) به خاطر عملکرد بهترش در قیاس با کارتهای eMMC به سرعت در حال افزایش است. از طرفی سامسونگ هم پرچمدار شرکت های حامی این استاندارد است.
در سال ۲۰۰۸ میلادی، این شرکت کره ای پیشنهادی به ارزش ۵٫۸۵ میلیارد دلار را برای خرید سندیسک مطرح کرد و بلافاصله بعد از افت ارزش سهام این کمپانی، قیمت پیشنهادی اش را تغییر داد اما پیشنهاد مطرح شده بیش از اندازه پایین بود و در نتیجه هیچ قراردادی هم به امضا نرسید.
با در نظر داشتن فاکتورهای یاد شده به نظر می آید که سامسونگ تصمیم دارد این بار گامی حساب شده تر را بردارد و گزینه های پیش روی خود را با دقت بیشتری بررسی کند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین