تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

به نظر می رسد که کمپانی تایوانی ایسوس نیز علاقمند به ساخت یک هدست واقعیت افزوده همانند «هولولنز» است.
در مصاحبه ای که وب سایت Cnet با Jonney Shih، یکی از مدیران ارشد کمپانی یاد شده داشته، وی اذعان نموده که شرکتش در حال مذاکره با مایکروسافت برای توسعه یک هدست واقعیت افزوده همانند هولولنز است.
هولولنز قابلیت های نرم افزاری بسیاری دارد و در بخش های مختلفی می توان از آن بهره گرفت. با این حال، ایسوس اولین کمپانی بزرگ سخت افزاریست که به ساخت نمونه ای مشابه از تکنولوژی مورد بحث، به شکل آشکار علاقه نشان داده است.
Cnet گزارش می کند که شرکت ایسوس هنوز تصمیمی قطعی برای این اقدام نگرفته، فعلا در حال ارزیابی اوضاع است و سعی می کند رویکرد مناسبی را برای هدست های واقعیت افزوده انتخاب کند. این در حالیست که طراحی و تکنولوژی های بکار رفته در خود هولولنز هم هنوز نهایی نشده اند و این محصول اکنون در حد یک نمونه اولیه است.
مایکروسافت هولولنز (نسخه توسعه دهنده) را در روزهای گذشته با قیمت ۳۰۰۰ دلار برای پیش سفارش قرار داد و گفته می شود در ابتدای سال میلادی آینده، این محصول را به دست توسعه دهندگان علاقمند خواهد رساند.
در دنیای حرفه ای و کاری، تکنولوژی «واقعیت افزوده» قادر بوده کارایی خود را به اثبات برساند اما در میان کاربران عادی، محصولاتی که با این فناوری به بازار عرضه گشته اند، قادر به کسب موفقیت چندانی نبوده اند که البته عینگ گوگل را نیز می توان مثال بارز این مسئله دانست.
حال باید دید رویکرد ایسوس نسبت به این مسئله چیست و آیا تصمیم دارد هدست واقعیت افزوده خود را برای کاربران عادی توسعه دهد و یا صرفا اهداف تجاری و خاص را با آن دنبال می کند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین