تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

  شنیده‌ها حکایت از این دارد که سامسونگ در حال کار روی نسل جدیدی از تراشه‌ی اکسینوس خود برای استفاده در گوشی‌های هوشمند میان‌رده است. حال اطلاعات بیشتری در رابطه با اکسینوس ۷۸۸۰ و ۷۶۵۰ منتشر شده است.

چندی پیش اطلاعاتی منتشر شد که حکایت از تلاش سامسونگ برای عرضه‌ی دو تراشه‌ی جدید از سری اکسینوس داشت. شنیده‌ها حکایت از این دارند که این تراشه‌ها برای استفاده در گوشی‌های هوشمند میان رده‌ی سامسونگ مورد استفاده قرار خواهند گرفت. اکسینوس ۷۸۸۰ از جمله‌ی این تراشه‌ها است که سال آینده در گوشی‌های هوشمند سری گلکسی مورد استفاده قرار خواهد گرفت (برای مثال می‌توان به گلکسی A سامسونگ اشاره کرد). این تراشه از وجود هسته‌های ۶۴ بیتی Cortex-A72 با فرکانس ۱.۸ گیگاهرتز در کنار هسته‌های Cortex-A52 با فرکانس ۱.۳ گیگاهرتز بهره خواهند برد. معماری هسته‌های مورد نظر big.LITTLE بوده و سامسونگ از پردازنده‌ی گرافیکی Mali-T860MP4 در آن استفاده خواهد کرد.

 همچنین باید به اکسینوس ۷۶۵۰ نیز اشاره کرد که مبتنی بر لیتوگرافی ۲۸ نانومتری تولید خواهد شد. این تراشه از وجود هسته‌های پردازشی ۶۴ بیتی Cortex-A72 با فرکانس ۱.۷ گیگاهرتز در کنار هسته‌ی پردازشی Cortex-A53 با فرکانس ۱.۳ گیگاهرتز به همراه پردازنده‌ی گرافیکی T860MP3 استفاده خواهد کرد. این تراشه نیز در گوشی‌های هوشمند میان‌رده‌ی کره‌ای‌ها مورد استفاده قرار خواهد گرفت.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین