تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

بنابر توییت منتشر شده از سوی Mike Ybarra، به زودی افراد بیشتری قادر به تست داشبور اکس باکس وان Experience خواهند بود. وی خاطر نشان کرده هرکسی که در برنامه ی Preview اکس باکس وان شرکت کرده باشد تا ۲۴ ساعت آینده، مورد پذیرش قرار خواهد گرفت.
برنامه ی اکس باکس وان Preview، سپتامبر سال جاری آغاز شد و مایکروسافت از اعضای انتخاب شده دعوت می کرد تا آپدیت های جدید را تست کنند. از آن زمان تا به امروز، مایکروسافت سعی کرده که تعداد مشترکین برگزیده شده برای این برنامه را افزایش دهد و از این پس، دسترسی همه ی مشترکین باز خواهد شد.
آپدیت جدید اکس باکس، تغییرات شگرفی به خود دیده که شاید مهم ترین آن ها، قابلیت Backward Compatibility باشد؛ قابلیتی که اجازه می دهد بازی های اکس باکس ۳۶۰ را روی اکس باکس وان اجرا کنید. هم چنین صفحه ی اصلی هم دچار تغییراتی شده تا راحت تر و سریع تر به محتویات مورد نظرتان دسترسی داشته باشید. در کنار همه ی این ها، قابلیت تغییر چیدمان دکمه های کنترلر نیز از جمله محتویات آپدیت جدید به شمار می رود.
ورژن جدید Xbox One Experience، در تاریخی نامشخص در ماه نوامبر، برای همه ی کاربران اکس باکس وان عرضه خواهد شد. اگرچه هنوز مایکروسافت تاریخی رسمی برای این مسئله اعلام نکرده، اما می توان انتظار داشت که خیلی زود به وقوع بپیوندد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین