تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

از مزیت های داشتن یک تلفن هوشمند مناسب اندرویدی، قابلیت شخصی سازی عمیق در ظاهر و باطن دستگاه است. از تم های مختلف گرفته تا رنگ و اندازه ی هر چیزی که فکرش را بکنید. اما ویجت ها همیشه در تنوع طلبی ما را یک گام جلوتر می برند.
Zooper Widget یک ابزار رایگان برای تلفن های همراه و تبلت های اندرویدی است که گستره وسیعی از رنگ ها، مدل های طراحی و ظرافت های هنری را در بر می گیرد و رابط کاربری تلفن تان را به طور کل رنگ و بویی تازه می بخشد.
از این ویجت روی تبلت های اندرویدی خود هم می توانید استفاده کنید اما حس مینیمالیستی و جذابیت طراحی در تلفن های همراه را در تبلت ها نمی توانید پیدا کنید.

از جذابیت های این ویجت، قدرت ساخت و اضافه کردن ابزارک های جدید و رابط های کاربری است تا با استفاده از آن ها محیط تلفن تان را با سلیقه خود به طور کل تغییر دهید. ویجت زوپر با حجم اندکی که دارد ارزش یک بار امتحان را قطعا خواهد داشت.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین