تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

قلب های مصنوعی ساخته شده تا به امروز، تا حدودی شبیه به اندام واقعی انسان عمل می کنند اما به لحاظ ظاهری کوچک ترین شباهت را به آنها دارند. این اندم ها قادرند خون را پمپاژ کنند، با این همه، بیشتر شبیه به یک جعبه مملو از قطعات الکترونیکی به نظر می آیند که بدون کمترین همخوانی درون بدن انسان جای گرفته اند.
پژوهشگران دانشگاه کورنل اما بر این باورند که می توانند این مساله را بهبود ببخشند؛ آنها نوعی قلب مصنوعی را با استفاده از فوم ساخته اند که کارکرد و شکلی شبیه به نمونه واقعی اش دارد.
اما نکته کلیدی در مورد این اندام پلیمری است که می توان آن را در قالب شکل های مختلف در آورد و منافذی دارد که امکان پمپاژ شدن خون را برایش فراهم می کند. از همین رو، قلب مصنوعی ساخته شده توسط این گروه از پژوهشگران نتنها بافت نرم و کشسانی دارد بلکه کارایی اش هم بیشتر است و برای حرکت دادن مایع (یا همان خون) انرژی زیادی مصرف نمی کند.
اگر این کشف به مرحله استفاده انبوه برساند کمترین مزیتش این است که دانشمندان را به ساخت اندام های مصنوعی ایمن تر رهنمود می کند که امکان بهینه سازی شان برای شخص بیمار وجود خواهد داشت.
ماده ابداعی همچنین در ساخت ربات های نرم نیز سودمند واقع می شود و می تواند حسی طبیعی تر را در فرد تحت درمان یا شخص دریافت کننده اندام های مصنوعی ایجاد نماید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین