تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

گوگل ارائه اندروید مارشملو به ابزارهای سری نکسوس را آغاز کرده است و کاربران محصولات سازندگان دیگر نیز مشتاق هستند تا بدانند چه زمانی آخرین نسل این سیستم عامل را، از سوی تولید کننده ابزارهای خود دریافت می کنند.
کاربران (Moto X Pure Edition (2015 اما ظاهراً در این میان خوش یمن تر از دیگران هستند، چرا که بر اساس گزارش های رسیده برخی از این افراد هفته گذشته، دعوتنامه مبنی بر آزمایش اندروید مارشملو را از سوی این سازنده دریافت کرده اند.
یکی از مقامات شرکت مورد بحث به نام David Schuster در حساب کاربری گوگل پلاس خود در این زمینه نوشته است که این موضوع به معنی آغاز عرضه اندروید مارشملو به همه کاربران نیست و سازنده قصد دارد با انجام این آزمایش محدود و گرفتن بازخوردها، زمان شروع مرحله آزمایشی اصلی را مشخص نماید.
این موضوع در هر حال نشان می دهد در صورت موفقیت آمیز بودن آزمایش ها، کاربران موتورولا می توانند امیدوار باشند مراحل آینده نیز به سرعت طی شده و در نهایت، بروزرسانی اندروید مارشمالو برای محصولاتی که نامشان پیشتر توسط سازنده اعلام شده ارائه گردد.
در صورتی که تمایل دارید در چنین آزمایش هایی مشارکت کنید، لازم است به عضویت شبکه بازخورد موتورولا یا Motorola Feedback Network در آمده و البته توافقنامه مبنی بر عدم فاش کردن جزئیات فعالیت های این برنامه با رسانه ها را نیز، بپذیرید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین