تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

کنسول معروف Nintendo Entertainment System که با نام NES نیز شناخته می شود، سی سال پیش در چنین روزی، در آمریکا عرضه شد و برای سال های متمادی، همه را شیفته ی خود کرد. NES یک دستگاه ۸ بیتی بود و توانست سرآغازی باشد برای عرضه ی کنسول های خانگی. بسیاری، NES را با نام «نینتندو» می شناختند و همین مسئله، به برندینگ دستگاه و کمپانس سازنده ی آن کمک بسیار می کرد.
با عرضه ی بازی هایی چون برادران سوپر ماریو و صد البته بازی انقلابی دانکی کونگ، NES خیلی زود جای خود را در دل غربی ها و شرقی ها باز کرد و به یکی از پر فروش ترین و محبوب ترین سرگرمی های عصر خود تبدیل شد. NES توانست رنسانس جدیدی در امر گیمینگ پدید آورد و اگرچه چندان در اروپا موفق نبود، اما تاثیری شگرف بر صنعت بازیسازی گذاشت.
در همان زمان بود که نینتندو بسیاری از عناوین نام آشنای امروز را به مالکیت خود در آورد و توانست با در اختیار داشتن مجموعه ای قدرتمند از عناوین انحصاری و شخص ثالث، موفقیت و برتری خود را تضمین کند.
اما مسئله ی جالب اینست که لیست عناوین نینتندو بعد از گذشت ۳۰ سال، هم چنان نسبتا بدون تغییر باقی مانده و مشاهده می کنیم که بازی هایی نظیر افسانه ی زلدا، سوپر ماریو، دانکی کونگ، متروید، کید ایکاروس و بسیاری عنوان دوست داشتنی دیگر، هم چنان عرضه می شوند و هم چنان، دل گیمرها را می ربایند.
اگر NES وجود نداشت، شاید شرایط امروز بسیار متفاوت بود و گیمینگ به چنین جایگاهی نمی رسید. NES کنسولی است که همه ی ما، به نوبه ی خود، به آن مدیون هستیم.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین