تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

کینکت حالا از آنچه که بود هم بی مصرف تر می شود. مایکروسافت عملا با رد عدم کاربرد کورتانا روی اکس باکس وان بدون کینکت، این ابزار را یک قدم دیگر به فراموشی نزدیک کرد اما مایک نیکولاس، مدیر بخش بازاریابی برند اکس باکس می گوید با تمامی این تفاسیر، هنوز قشر گسترده ای از دارندگان کینکت، هنوز از دوربین خود استفاده می کنند.
نیکولاس تمایلی به بیان اینکه چه تعدادی از کاربران کینکت دارند و چه تعداد فعالانه از دستگاه استفاده می کنند ندارد اما می گوید: «من می توانم بگویم که کاربران کینکت هنوز بخش بسیار بسیار بزرگی را تشکیل می دهند و این تعداد به صورت متداوم از کینکت استفاده می کنند. کمتر در بازی ها اما بسیار بیشتر در بخش های رابط کاربری و ورود به حساب های کاربری.»
در حالی که نیکولاس از اعلام رقم تعداد کاربران کینکت سر باز زد، از عبارت «اکثریت قریب به اتفاق کاربران» استفاده نمود. مدت ها می شود که کینکت عنوان جدید و قابل توجهی به خود ندیده و مایکروسافت ترجیح می دهد به جای کاربرد کامل از دستگاه در بازی های ویدیویی، آن را در موارد ساده تر به کار گیرد.
کینکت جدید، سال ۲۰۱۳ به انضمام اکس باکس وان با قیمت ۵۰۰ دلار به فروش می رسید و در حالی که آن زمان کینکت بخشی جدایی ناپذیر از اکوسیستم محصولات ردموند محسوب می شد، حالا مدیران جدید اعتقاد چندانی به استفاده از دستگاه ندارند. تقریبا به مدت ۶ ماه، کینکت اجبارا روی هر واحد اکس باکس وان فروخته می شد و کاربران گزینه دیگری جز خرید یک دوربین اضافه نداشتند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین