تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

  یکی از کاربران خوش‌ذوق گلکسی نوت ۵ به تازگی با یک روش ابتکاری کاور پشت تلفن همراه خود را شفاف ساخته، این روش برای تلفن‌های گلکسی اس۶، گلکسی اس۶ اج و یا گلکسی اس۶ اج پلاس نیز قابل استفاده است.

اگرچه امکان مشاهده‌ی داخل گلکسی نوت ۵ حین کار با آن بسیار هیجان‌انگیز است، اما روش شفاف ساختن کاور چندان هم ساده نیست.

 روند انجام کار به این شکل است که در ابتدا به کمک یک تفنگ حرارتی، چسب بین کاور پشتی و تلفن نرم می‌شود تا امکان در آوردن کاور فراهم شود، پس از این مرحله نوبت به کندن برچسب رنگی کاور می‌رسد، به این ترتیب کاور شفاف خواهد شد. در پایان با حرارت دادن مجدد به چسب، کاور در سر جای خود نصب می‌شود. با انجام این کار، تلفن شما از ضمانت ساقط خواهد شد، بنابراین اگر تجربه‌ای در این زمینه ندارید، انجام آن را به هیچ وجه توصیه نمی‌کنیم، زیرا احتمال وارد آمدن صدمات جدی به تلفن وجود دارد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین