تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

حضور در فضا با وجود شرایط خاص و محدود خود برای یک عاشق بسیار لذت بخش خواهد بود. فضانوردی با نام Scott Kelly به عنوان فرمانده ایستگا فضایی بین المللی تاکنون 383 روز خارج از جو زمین به زندگی و انجام امور مربوط به ایستگاه پرداخته و رکورد پیشین اقامت در فضا را شکسته است. رکورد پیشین در اختیار Mike Fincke قرار داشت که مدت زمان 382 روز را به خود اختصاص داده بود. نقاط مشترک این دو فضانورد، امریکایی بودن و حضور بیش از یک سال در ایستگاه فضایی است.
به طور معمول فضانوردان باید مدت 6 ماه در فضا باقی بمانند و پس از این مدت به زمین بازگردند، اما اسکات کلی و مایک فینکه رکورد اقامت را شکسته و بیش از این مدت را در ایستگاه فضایی سپری کردند. اسکات کلی در تاریخ 29 اکتبر موفق به ثبت رکورد 216 روز اقامت مداوم در ایستگاه فضایی گردید و این مدت از زمان حضور فینکه بیشتر بود و به این ترتیب رکورد دیگری توسط امریکایی ها جابجا گردید. مایک فینکه رکورد خود را در سال های 2006 و 2007 به ثبت رساند و تاکنون هیچ فضانوردی زمان طولانی تری را در ایستگاه فضای سپری نکرد. دلیل حضور اسکات و مایک، بررسی شرایط و تغییرات بدن انسان در شرایط زندگی طولانی مدت در فضا بود تا بتوانند زندگی دائمی بشر را خارج از جو زمین آزمایش کنند. اسکات کلی باید تا روز 3 مارس سال 2016 در ایستگا فضایی حضور داشته باشد و به این ترتیب می تواند رکورد 522 روز حضور در محیط خارج از جو زمین را به ثبت رساند. به نظر می رسد رکورد اسکات کلی به این زودی در معرض خطر قرار نگیرد و حضور در یک پروژه علمی را به عنوان افتخار زندگی خود و همچین چند رکورد به نام خود در تالار افتخارات به عنوان یک فضانورد را ثبت کند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین