تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 گرفتن سلفی مدتی است که طرفداران زیادی پیدا کرده و خصوصا نسل های امروزی برای آنکه دوستان و آشنایانشان را از لحظه لحظه خود باخبر کنند، ترجیح می دهند که نه با نوشتن شرح خاطره بلکه با گرفتن یک سلفی و اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی این کار را انجام دهند.
مونوپادها , دوربین های قدرتمندی که در قسمت جلویی دستگاه های موبایل کار گذاشته می  شوند نیز از جمله امکاناتی هستند که به فراگیر شدن این روند کمک می کنند.
اما اگر این امکانات به نظرتان کافی نمی آیند بهتر است نگاهی به این ماشین خودکار بیاندازید که به عنوان نوعی ارزش افزوده، زمانی که خریدی از آن می کنید، از شما یک سلفی می گیرد و آن را در اپلیکیشن پیام رسان لاین به اشتراک می گذارد.
داستان از این قرار است که یک شرکت ژاپنی فروشنده انواع نوشیدنی و نوشابه، به نام Kirin تصمیم گرفته این ماشین ها را با چنین قابلیتی روانه بازار کند. دستگاه ها مجهز به نمایشگرهای LCD بزرگ و دوربین هستند که به مشتریانشان امکان می دهند یک سلفی رایگان را همراه با مجموعه جالبی از تصاویر پس زمینه از خود بگیرند.
در مرحله بعدی، دستگاه به لاین متصل می شود (که یک اپلیکیشن پیام رسان بسیار محبوب در آسیاست) تا بتوانید عکس های جدید خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید و آنطور که شرکت اراه دهنده این دستگاه های اعلام داشته ژاپنی ها استقبال خوبی از آنها داشته اند.
اما این دستگاه ها مصارف دیگری هم دارند که از آن جمله می توان به تبلیغات و ارائه هشدارها اضطراری اشاره نمود. علاوه بر این، دستگاه های مورد بحث هیچگونه کمبود یا نقصی برای استفاده در این مقصد توریستی ندارند و از زبان های انگلیسی، چینی و کره ای پشتیبانی می کنند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین