تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

ماه آینده فیفا به همراه «هیئت بین المللی فدراسیون فوتبال» [IFAB] که در واقع تایین کننده قوانین فوتبال هستند، تصمیم به برگزاری جلسه ای در مورد نحوه استفاده از فناوری های پوشیدنی در زمان برگزاری یک مسابقه ورزشی فوتبال دارند.
در این جلسه، در مورد استانداردهای مختلف گفتگو خواهد شد و نتیجه گیری می شود که در نهایت چه نوع از تکنولوژی های پوشیدنی در ورزش فوتبال و توسط تمام تیم های ورزشی حرفه ای مورد استفاده قرار گیرند. در ادامه با ما همراه باشید.
اکنون گمانه زنی می شود که FIFA و IFBA تصمیم دارند استانداردی را انتخاب کنند که بر اساس آن، بتوان موقعیت دقیق بازیکنان در زمین را مشخص نمود و همه تیم های حرفه ای، ملزم به استفاده از این فناوری خواهند بود.

 با استفاده از تکنولوژی های پوشیدنی می توان انتظار داشت که پزشکان و همچنین مربیان تیم ها، بتوانند آنالیز دقیق تری بر فعالیت بازیکنان داشته باشند. البته در حال حاضر نیز تیم های ورزشی حرفه ای از این تکنولوژی ها استفاده می کنند که توسط شرکت های مختلف ساخته شده و استانداردهای مختلفی دارند. هدف فیفا از برگزاری جلسه یاد شده این است که بتواند همه تیم ها را در استفاده از یک استاندارد واحد، یکپارچه کند.
برای مثال در حال حاضر، باشگاه «سیاتل ساندرز» از تکنولوژی های Catapult و Omegawave استفاده می کند. همین امر به تیم یاد شده اجازه می دهد تا عناصر سلامتی بسیاری را تحت نظارت خود قرار دهد که شامل انرژی مصرفی بازیکن، میزان پایداری هر شخص، تغذیه، الگوی خواب و سطح خستگی وی می شوند.
حال باید دید سرنوشت این تصمیم گیری چگونه خواهد بود و آیا در نهایت فیفا خواهد توانست نیاز همه باشگاه ها را با انتخاب یک استاندارد تامین کند یا خیر.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین