تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

محصولات اپل همواره به خاطر کیفیتی که دارند و توجه به جزییات در ساخت محبوب بوده اند، ولی اخیرأ چند مشکل در این محصولات دیده شده است، از مشکل خم شدن بدنه iPhone 6 Plus گرفته تا مشکل مخدوش شدن صفحه نمایش مک بوک پرو. اپل علاقه چندانی به اعتراف به وجود این مشکلات ندارد، ولی به سرعت راه حلی را به مشتریان خود ارائه می کند. حال خبر رسیده که این کمپانی طرحی به نام "برنامه کیفیت" در دست دارد تا خسارت وارد شده به کاربران مک بوک پرو که با مشکل مخدوش شدن صفحه نمایش کامپیوتر خود مواجه هستند را جبران کند.
اگرچه مشکل صفحه نمایش مک بوک پرو به اندازه مشکل خم شدن آیفون در رسانه ها مطرح نشد، ولی با توجه به تعداد شکایات ارسال شده، به نظر می رسد صدها و یا هزاران کاربر دچار این مشکل شده اند. کاربران دلایل مختلفی را برای این مشکل عنوان کرده اند. عده ای گفته اند پس از بستن مک بوک، کیبورد به صفحه نمایش فشار وارد کرده و صفحه مخدوش شده است، عده ای نیز عدم سازگاری جنس صفحه نمایش مک بوک پرو با محلول های پاک سازی که برای نظافت تجهیزات کامپیوتری بکار می روند را علت این مشکل می دانند. با این حال، وضعیت صفحه نمایش در پی همه این مشکلات به طور یکسان مخدوش شده و لایه ضد انعکاس تا حدی مخدوش شده یا به طور کامل جدا شده است. در برخی موارد، این مشکل در قسمتی از صفحه و در سایر موارد، در کل صفحه ایجاد شده است. 

اپل همچنان به سکوت در برابر این مشکل ادامه می دهد، ولی خبرها حاکی از تهیه طرحی برای فراخوانی دستگاه های معیوب یا تعمیر آنها است، اپل پیش از این نیز چنین طرح هایی را اجرا کرده است. گمان می رود اپل این بار قصد نداشته باشد این طرح را علنی کند و احتمالأ به طور خصوصی با مشتریانی که مشکل را گزارش کرده اند تماس خواهد داشت.
به موجب این طرح، اپل صفحه نمایش مک بوک های آسیب دیده را تعویض خواهد کرد. آن دسته از کاربرانی که مدت گارانتی مک بوک آنها به پایان رسیده نیز مبلغی را برای جبران خسارت دریافت خواهند کرد. این در حالی است که طی روزهای اخیر برخی کاربران مدعی شده اند که اپل به آنها اعلام کرده مشکلات مربوط به زیبایی محصولات شامل گارانتی نمی شود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین