تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

ظاهراً مایکروسافت به راهکارهای تازه ای روی آورده تا کاربران مرورگرهای کروم و فایرفاکس را قانع کند که از مرورگر وب جدید این شرکت موسوم به اج استفاده نمایند. در همین راستا و بر اساس نسخه پیش نمایشی که از بیلد آتی ویندوز ۱۰ (۱۰۵۶۸) به بیرون درز یافته ذکر می گردد که کمپانی مورد بحث در این بیلد و در برخی مواقع خاص کادری ویژه را برای تغییر اپلیکیشن مرورگر به نمایش در می آورد.
 یکی از این مواقع خاص هنگامی است که شما نسخه ای از نرم افزارهای کروم و یا فایرفاکس را روی سیستم خود نصب و سپس آنها را به عنوان ابزار پیش فرض برای امور مربوطه شان بر می گزینید. در این شرایط هر از گاهی کادری باز شده و به فرد پیشنهاد می کند «به مایکروسافت اج نیز یک فرصت بدهد».
کادر یاد شده به کاربر یادآور می گردد که مرورگر جدید اهالی ردموند از ویژگی های حاشیه نویسی روی صفحات وب، یکپارچگی با کورتانا و حالت ویژه مطالعه برخوردار است. ضمناً کادر مذکور دکمه ای بزرگ دارد که از طریق آن تاکید می کند «نیازی نیست همین الان اپلیکیشن پیش فرض را تغییر دهید، فقط اج را امتحان نمایید»؛ کلیک بر روی این دکمه هم باعث می شود اج باز شده و کروم یا فایرفاکس کماکان ابزار پیش فرض تان برای مرور صفحات وب باقی بمانند.
بدیهی است که شیوه ی جدید اتخاذ شده اگرچه بسیار هوشمندانه محسوب می شود ولی به احتمال زیاد موجب برانگیخته شدن خشم سایر فعالان در عرصه ی مرورگرهای وب خواهد شد. موزیلا قبلاً نیز مایکروسافت را مورد انتقاد قرار داده بود و گفته بود که این شرکت در نسخه جدید سیستم عاملش کارها را برای سوئیچ کردن کاربران به فایرفاکس دشوارتر کرده، کمپانی مورد اشاره حتی به همین علت ویدئویی را منتشر نمود تا به عموم نشان دهد در صورت لزوم چطور می توانند تنظیمات مرتبط به یک اپلیکیشن پیش فرض را در ویندوز ۱۰ تغییر دهند و یک اپ دیگر را جایگزین کنند.
شایان ذکر است که منابع مختلف خبر می دهند مایکروسافت در رابطه با اپلیکیشن های Photos و موسیقی خود نیز به راه حل هایی مشابه آنچه برای اج پیاده سازی شده روی آورده. اگر سعی کنید نرم افزاری را جایگزین دو نمونه ی نام برده شده بنمایید کادری شبیه به آنچه برای مرورگر ردموندی ها در نظر گرفته شده به نمایش درآمده و تلاش می نماید قانع تان کند که اپ های مایکروسافت را کنار نگذارید.
انتظار می رود بیلد جدید ویندوز ۱۰ به همراه به روز رسانی های صورت گرفته در آن طی چند هفته ی آتی در اختیار کاربران قرار بگیرد و باید دید واکنش ها نسبت به چنین شیوه هایی که در آن وجود دارد چه خواهند بود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین