تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

  از ماه گذشته‌ی میلادی کمپانی‌هایی نظیر دل، اچ‌پی و شماری از کمپانی‌های دیگر اقدام به فروش سرفیس‌پروهای مایکروسافت در کنار محصولات و سرویس‌‌های خود برای مشتریان تجاری کرده‌اند، اما لنوو یکی کمپانی‌هایی است که با وجود دریافت پیشنهاد از سوی مایکروسافت، آن را رد کرده است.

ماه گذشته‌ی میلادی، کمپانی دل فروش سرفیس پروهای مایکروسافت را در کنار محصولات سری اینترپرایز خود بری مشتریان تجاری آغاز کرد. پس از گذشت مدت کوتاهی کمپانی‌های HP، Avande و Accenture نیز به دل پیوسته و فروش سرفیس پرو‌های مایکروسافت را در دستور کار قرار دادند. حال اخباری منتشر شده که حکایت از ارائه‌ی پیشنهاد فروش سرفیس پرو از سوی مایکروسافت به لنوو دارد که با مخالفت این کمپانی همراه شده است.

جیان فراکو لانجی، رئیس اجرایی لنوو اعلاک کرده که مایکروسافت پیشنهاد فروش سرفیس پرو‌ها را به لنوو ارائه داده، اما این کمپانی چینی با آن موافقیت نکرده است.

لانجی به این موضوع اشاره کرده که این پیشنهاد در حدود یک سال پیش ارائه شده و وی دلیل خاصی را برای قبول آن پیدا نکرده است. براساس اطلاعات ارائه شده توسط لانجی، مایکروسافت و لنوو در برخی از زمینه با هم همکاری داشته و به عنوان یک شریک شناخته می‌شوند، حال آنکه در شمار دیگری از حوزه‌ها این دو کمپانی به عنوان رقیب در مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند.

متخصصان دل و اچ‌پی اما نظر متفاوتی دارند و به همین علت فروش سرفیس‌های مایکروسافت را قبول کرده‌اند. این دو تن دلایل خود را برای قبول فروش سرفیس‌های مایکروسافت ارائه کرده‌اند.

ماریوس هاس، مدیر ارشد بازاریابی دل در این خصوص چنین اظهار نظر کرده است:

ردموندی‌ها درصدد بهره‌‌گیری از اکوسیستم و پلتفرمی هستند که دل برای فروش محصولات خود از وجود آن بهره می‌برند. وی به این نکته اشاره کرده که دل ترجیح داده تا مشتریان خود را که سرفیس پرو‌های مایکروسافت را نیز خریداری می‌کنند، پشتیبانی کند تا اینکه عذر این کاربران را خواسته و از ارائه‌ی خدمات به آن‌ها خودداری کند.
دیان ویسلر، مدیرعامل اچ‌پی نیز در این خصوص گفته است:

مایکروسافت نیز جزو کمپانی‌هایی است که ما سالیان سال است که با آن‌ها کار می‌کنیم، از این‌رو نمی‌خواهیم به سادگی از این روابط صرف نظر کرده و فرصت را در اختیار رقبای خود قرار دهیم. کارکنان اچ‌پی برای فروش محصولات مایکروسافت هزینه‌ای را دریافت نخواهد کرد و در صورتی که مشتریان به خرید این محصولات اصرار بورزند، این کمپانی سرویس‌های مورد نظر را در اختیارشان قرار خواهد داد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین