تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

نرم افزارهای adware مواردی هستند که پس از نصب شدن روی کامپیوتر یا مرورگر، تبلیغات خود را به نمایش درآورده، کاربر را به سایت های تبلیغاتی هدایت کرده و یا اطلاعات مختلف شما را برای فروش به شرکت های تبلیغاتی جمع آوری می کنند.
eFast Browser نام یکی از این نرم افزارهاست که نه تنها نمایش تبلیغات در مرورگر را تحت کنترل خود می گیرد، بلکه در عمل خود را به شکل کلی جایگزین مرورگر می کند. به گزارش Malwarebytes این نرم افزار پس از نصب، با پاک کردن بخش های مختلفی از گوگل کروم، عملاً جای این مرورگر را می گیرد.
eFast Browser بر اساس کدهای منبع پروژه متن باز Chromium ساخته شده به همین دلیل ظاهر، عملکرد و حتی آیکون آن شباهت زیادی به گوگل کروم دارد. سازنده این نرم افزار نیز Clara Labs نام دارد که پیش از این موارد مشابهی از جمله BoBrowser، Tortuga و Unico را توسعه داده است.
اما نکته جالب اینجاست که بررسی ها نشان می دهد در مورد چنین نرم افزاری کمتر باید نگران بود تا موارد مرسوم دیگر، چرا که ظاهراً جایگزین کردن مرورگر روش دم دستی و ساده تری است تا آلوده کردن آن از طریق افزونه.
دلیل این موضوع نیز تصمیم گوگل است که نصب افزونه از منابع دیگر را غیر ممکن کرده و همه موارد لازم است از وب سایت این شرکت (و پس از انجام بررسی های لازم) به کاربران ارائه گردند، روشی که موزیلا فایرفاکس و مایکروسافت اج نیز تمایل به پیاده کردن آن دارند.
چنین adware هایی معمولاً درون فایل اینستالر نرم افزارهای دیگر ارائه می شوند و جهت جلوگیری از آلوده شدن به آنها، لازم است هنگام دانلود و نصب نرم افزارهای رایگان از منابع غیر مطمئن، توجه بیشتری به خرج داده و در صورت مشاهده هرکدام روی کامپیوتر خود به سرعت نسبت به پاک کردن چنین مواردی اقدام نمایید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین