تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 

امروز وب سایت VentureBeat گزارش جالبی را منتشر کرده که خبر از تلاش های اینتل برای حضور در بازار موبایل به عنوان یک تامین کننده می دهد. به گفته این منبع، اینتل ۱۰۰۰ مهندس شرکتش را درگیر پروژه ای نموده تا بتواند هر چه زودتر چیپ LTE با فناوری های جدید خود را توسعه دهد.

چیپ مودم ۷۳۶۰ LTE اینتل پیش از این معرفی شده و مدیر عامل این شرکت، آقای Brian Krzanich در روز ارائه گزارش مالی اخیر کمپانی اش خبر داده بود که چیپ مورد بحث تا پایان سال جاری آماده و به شرکت های سازنده فروخته خواهد شد.

حال اما خبر می رسد که اپل نیز علاقمند گشته تا استفاده از چیپ های مودم LTE کوالکام را کنار گذاشته و به سراغ بهره گیری از مودم جدید اینتل برود. در ادامه با ما همراه باشید.

وب سایت VentureBeat اکنون خبر می دهد که هدف اپل، استفاده از یک چیپست مجتمع است که بتواند مودم LTE اینتل را در کنار پردازنده اصلی، در خود جای دهد. گفته شده که اپل به احتمال زیاد این چیپست مجتمع را که مانند همیشه با کد A معرفی خواهد شد را در آیفون بعدی که در سال آینده رونمایی می گردد به کار خواهد گرفت.

اپل برای به تولید رساندن چیپست A9، از رقیب خود سامسونگ و همچنین شرکت TSMC یاری گرفته و این در حالیست که برای تامین مودم LTE، مجبور به خرید از کوالکام بوده.

از سوی دیگر اینتل یکی از همراهان قدیمی اپل به شمار می رود و پردازنده های این سازنده همواره در کامپیوترهای مک به کار گرفته شده اند. به همین شکل استفاده از مودم های LTE توسعه یافته توسط اینتل، به شرکت ساکن کوپرتینو این اجازه را می دهد تا بیشتر تحقیقاتش را در خانه انجام داده و تا حد بیشتری از رقبایش بی نیاز گردد. لازم به ذکر است که از سال ۲۰۱۱ تا کنون، اپل چیپ مودم خود را از طریق شرکت کوالکام تامین کرده است.

 


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین