تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

  پس از حذف مرکز اعلان های مرورگر کروم در دسکتاپ، گوگل یک قابلیت بزرگ دیگر را نیز از مرورگر خود حذف کرد: قابلیت تشخیص “OK Google”.

بنابر گزارش VentureBeat، قابلیت تشخیص OK Google که از نسخه ۳۵ کروم در اختیار کاربران قرار گرفته بود در نسخه ۶۴ این مرورگر (نسخه های ویندوز، مک و لینوکس) حذف گردیده است.

گوگل در پاسخ به علت این کار، دوباره همان دلیل حذف مرکز اعلان ها را به کاربران ارائه داده: تعداد کافی از کاربران از OK Google در کروم استفاده نمی کنند. برای استفاده از این قابلیت حتما می بایست سایت گوگل دات کام را باز می کردید، بنابراین استفاده از آن به سادگی بهره گیری از کورتانا در ویندوز ۱۰ یا بکارگیری این قابلیت در موبایل نبود.

البته هنوز هم می توان در کروم با اشاره روی آیکن میکروفون به جستجوی صوتی پرداخت. حذف این قابلیت ممکن است به مذاق بسیاری خوش نیاید، اما مطمئنا می تواند عملکرد و سرعت کروم را بهبود بخشیده و جا را برای اضافه کردن قابلیت هایی مفیدتر باز کند. ضمنا امکانش وجود دارد که گوگل در آینده ای نزدیک، این امکان را در قالب یک افزونه مجددا در اختیار کاربران کروم قرار دهد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین