تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

مایکروسافت در برخی شهرهای بزرگ دارای فروشگاه هایی است که در آنها، محصولات و گجت هایی که توسعه داده را به نمایش کشیده و به فروش می رساند. از سوی دیگر این شرکت در روزهای گذشته پرده از نسل جدید سخت افزارهای مبتنی بر ویندز ۱۰ برداشت.
تلفن هوشمند لومیا ۹۵۰ XL در واقع قدرتمندترین تلفن همراه ساخته شده به دست مایکروسافت تا به امروز است و مشخصا عده بسیار زیادی از طرفداران ویندوز نیز در انتظار خریدش هستند. در حال حاضر گفته می شود که مایکروسافت، موبایل یاد شده را در ماه آینده میلادی به فروش خواهد رساند.
در هر حال، لومیا ۹۵۰ اکس ال نیز پس از معرفی اش در روز چهاردهم مهر ماه، در فروشگاه های مجازی مایکروسافت قرار گرفت اما روز گذشته خبر رسید که ردموندی ها، این موبایل را به علت مشکلاتی که در آنها دیده شده، از فروشگاه هایشان جمع آوری کرده اند.
وب سایت WinBeta خبر می دهد که با کارکنان مشغول در فروشگاه مایکروسافت به صحبت پرداخته و این افراد اظهار داشته اند که نمونه اولیه لومیا ۹۵۰ اکس ال داری ایراداتی بوده اند که شرکت سازنده نیز تصمیم گرفته آنها را جمع آوری نماید.
اینکه مشکل سخت افزایست یا نرم افزاری، دقیقا مشخص نیست اما باید دید مایکروسافت چه زمانی تصمیم دارد لومیا های جدیدش را دوباره در اختیار بازدیدکنندگان فروشگاه های خود قرار دهد.
حال یکی از سخنگویان مایکروسافت در پی پاسخ به وب سایت WinBeta برآمده و چنین در این مورد نظر داده است
«پس از معرفی خانواده لومیا ۹۵۰، شاهد اشتیاق بالای کاربران برای این محصولات بوده ایم. بر همین اساس، نمونه اولیه این دستگاه ها را در فروشگاه های خود قرار دادیم تا علاقمندان بتوانند با آنها به کار پرداخته و تجربه کاربری ویندوز ۱۰ در موبایل را مورد آزمایش قرار دهند و بتوانند درک کنند پویا ترین تلفن هوشمند، چگونه کار می کند. حال تصمیم گرفته ایم نمونه های اولیه را از فروشگاه های فیزیکی خود حذف کرده تا بتوانیم در آینده، آنها را جایگزین نمونه های نهایی کنیم و سپس در ماه بعد، همین اسمارت فون ها را به فروش برسانیم.»
بر اساس گفته های سخنگوی مایکروسافت، لومیاهایی که در فروشگاه های فیزیکی این شرکت برای آزمایش قرار داده شده بودند، همه جز نمونه های اولیه به شمار رفته اند و نه محصولات نهایی که البته خود چنین کاری از شرکتی به این بزرگی، اندکی بعید است چرا که محصولات نهایی نشده مشخصا همواره با مشکلاتی رو به رو هستند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین