تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

دو روز پیش، سامسونگ رسما از دستگاه Z3 جدید خود با سیستم عامل تایزن رونمایی کرد. در حالی که این کمپانی از مشخصات دستگاه جدید پرده برداشته و انتظارات خود در قبال آن را بیان می کند، دست به ادعای جالبی زده و معتقد است که سیستم عامل تایزن، نقشی اساسی در کشور هند ایفا می کند.
Asim Warsi، نائب رییس شعبه ی هند سامسونگ به تازگی اعلام کرده که «تایزن، دومین سیستم عامل برتر در هند است.»
بنابر ادعای کمپانی کره ای، سیستم عامل تایزن از ویندوز فون در هند عبور کرده و بعد از اندروید، در رده ی دوم قرار دارد. سامسونگ هم چنین در صحبتی دیگر اذعان نموده که دستگاه Z1 که با بهره گیری از سیستم عامل تایزن شش ماه پیش عرضه شد، در مراحل نخست بازاریابی، به فروشی موفقیت آمیز تر از دستگاه های هم قیمت لومیای مایکروسافت رسیده است.
با این که بازخوردهای اولیه هندی ها نسبت به دستگاه نخست سامسونگ با پشتیبانی از سیستم عامل تایزن چندان چشم گیر نبود، اما این کمپانی موفق شده که در تنها شش ماه، به فروش یک میلیون واحدی دست یابد. پیش از این نیز، اچ سی هونگ، رییس و مدیر اجرایی سامسونگ الکترونیک هند گفته بود:
ما از محبوبیت بسیار زیاد سامسونگ Z1 بسیار مشتاق هستیم، اولین اسمارت فونی که از سیستم عامل تایزن بهره گرفته است، توانست در عرض شش ماه از عرضه اش، به فروش یک میلیون واحدی برسد.
سامسونگ امیدوار است که بتواند با عرضه ی Z3، به چنین فروشی در مدت سه ماه دست یابد. این هدف، قرار است با عرضه ی Z3 در سراسر اروپا محقق شود. باید دید که تایزن بعد از سیستم عامل هایی نظیر Ubuntu Touch، فایرفاکس و سیل فیش به موفقیت خواهد رسید یا خیر.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین