تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

kirin

ه تازگی شایعاتی مبنی بر تولید پردازنده‌های Kirin توسط سامسونگ به گوش می‌رسد. پیش از این، گزارش‌ها از همکاری TSMC و هوآوی برای تولید Kirin حکایت داشت.

طبق گزارش‌ها TSMC پذیرفته است که چیپ‌های Kirin را با لیتوگرافی ۱۶ نانومتری و فرآیند ساخت FinFET برای هوآوی بسازد. به نظر می‌رسد سامسونگ نیز وارد این معامله بزرگ شده است و باید دید هوآوی چه تصمیمی برای تولید پردازنده‌های خود خواهد گرفت. به نظر می‌رسد سامسونگ با لیتوگرافی ۱۴ نانومتری و فرآیند FinFET وارد این رقابت شده است.

از نظر تئوری پردازنده‌‌ی با لیتوگرافی کمتر باید از نظر مصرف انرژی بهینه‌تر باشد البته فاکتورهای دیگری نیز در این مساله موثر است. همانطور که می‌دانید این روزها خبرهای زیادی در مورد مصرف بیشتر باتری در چیپ‌های 14 نانومتری A9 که توسط سامسونگ تولید شده‌اند به گوش می‌رسد و TSMC با استفاده از لیتوگرافی ۱۶ نانومتری عملکرد بهتری داشته است. سامسونگ از لیتوگرافی ۱۴ نانومتری برای تولید اکسینوس ۷۴۲۰ به کار برده شده در گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۶ اج استفاده کرده است.

به نظر می‌رسد پیشنهاد ارائه شده توسط سامسونگ برای ساخت Kirin تفاوتی با موارد ارائه شده در توافق ساخت A9 نداشته باشد. TSMC بار دیگر باید وارد رقابتی جدی با سامسونگ برای تولید پردازنده‌ شود این بار هوآوی تصمیم گیرنده خواهد بود و باید دید کدام یک موفق به توافق با هوآوی خواهند شد. احتمالا بسیاری از طرفداران هوآوی با توجه مسائل پیش آمده برای A9 علاقه‌مند به همکاری هوآوی با TSMC باشند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین