تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

هولولنز یا هر تکنولوژی واقعیت مجازی دیگری که تاکنون معرفی شده، حداقل تا چند سال دیگر به بهره برداری عمومی نخواهد رسید که یکی از دلایل آن کامل نبودن تکنولوژی مربوطه است. اخیرا در نمایشگاه Siggraph 2015، مدیر آزمایشگاه های مایکروسافت، Jaron Lanier فناوری جدیدی به نمایش گذاشت که نظر بسیاری را به خود جلب کرد.
لانیر، از دهه ۸۰ میلادی در کمپانی خود، VPL Research موفق شده بود تا بهترین فناوری های حوزه واقعیت مجازی را توسعه و ارائه دهد اما حالا وی در مایکروسافت روی یک محصول واقعیت مجازی کار می کند. نام پروژه ای که در Siggraph 2015 به نمایش درآمد Comradre است و تکنولوژی هدست های پوشیدنی را به تجربه ای قابل اشتراک تبدیل می کند.
درون هدست های واقعیت مجازی، یک محیط مجازی مشاهده می شود و کاربران از طریق اینترنت می توانند وارد فضای مجازی دیگر کاربران شوند اما در مورد واقعیت افزوده مسئله کاملا متفاوت است و در دنیای واقعی همه چیز نمایش داده می شود. بنابراین هولوگرافیک ها یا اشیاء غیر واقعی از دریچه هدست های شیشه ای وارد محیط زندگی ما می شوند.
این پروژه به کاربران هدست های واقعیت افزوده اجازه می دهد تا با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و محیط مجازی خودشان را به اشتراک بگذارند. جالب است بدانید که لانیر از هولولنز برای معرفی پروژه Comradre استفاده نکرد و دستگاهی که بر سر گذاشت را Reality Mashers خطاب نمود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین