تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

بلک بری یک تلفن هوشمند کشویی مبتنی بر اندروید به نام Priv در دست توسعه دارد که هرچند تاکنون تصاویر متعددی از آن منتشر شده، اما با این وجود هنوز نمی توان با قطعیت در مورد مشخصات سخت افزاری محصول یاد شده نظر داد.
در یکی از آخرین نمونه ها، روز گذشته تصاویری از این محصول توسط یک سایت اتریشی منتشر شد و در آنها نام Schneider-Kreuznach دور لنز دوربین ۱۸ مگاپیکسلی پشت دستگاه به چشم می خورد.
اکنون اما یکی از خبرنگاران حوزه تکنولوژی روی حساب توییتر خود با نام Ricciolo1@ این موضوع را اعلام کرده که تلفن هوشمند Priv به حسگر ۲۱ مگاپیکسلی IMX230 سونی مجهز است که پیشتر آن را در Moto X Style نیز مشاهده کرده بودیم.

البته باید در نظر داشته باشید همه اطلاعات فعلی بر اساس نمونه های اولیه و پیش تولید ساخته شده از BlackBerry Priv درز کرده اند و برای پذیرفتن صحت هرکدام لازم است تا انتشار موارد بیشتر یا فرا رسیدن زمان رونمایی رسمی منتظر بمانیم.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین