تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

گوگل به تازگی اعلام کرده که از امروز، نسخه های iOS و اندروید اپلیکیشن Streetview از هدست واقعیت مجازی کاردبورد پشتیبانی خواهند کرد. با بروزرسانی استریت ویو، از حالا می توانید با گذاشتن هدست کاردبورد روی چشمانتان به گشت و گذاری مجازی در خیابان ها بپردازید.
گوگل ساعاتی پیش این خبر را از طریق پست جدید وبلاگ خود به اطلاع عموم رساند. گفتنی است که اپلیکیشن اختصاصی کاردبورد پیش از این برخی از امکانات استریت ویو را به کاربران ارائه می کرد، اما این نخستین باری است که گوگل اپلیکیشن مسیریابی خود را به طور کامل برای هدست واقعیت مجازی بهینه سازی نموده است.
هدست های کاردبورد ابزارهای ارزان قیمتی هستند که دوستداران تکنولوژی می توانند با آن به عرصه واقعیت مجازی پا گذارند. این هدست ها را می توان از طریق وبسایت کاردبورد خرید، یا اینکه در خانه و با استفاده از مقوا به ساخت آنها اقدام کرد.
گوگل همچنین اعلام کرده که کاربران کاردبورد هم اکنون مرز یک میلیون نفر را گذرانده اند و در حال حاضر این هدست واقعیت مجازی در صد کشور پشتیبانی می گردد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین