تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

شرکت ال جی اخیراً از آخرین تلفن هوشمند خود با نام V10 پرده برداشت که هرچند دکمه های آن مثل همیشه در پشت دستگاه قرار داشتند، اما سازنده برای نخستین بار یک حسگر اثر انگشت نیز در این قسمت تعبیه کرده بود.
هرچند با وجود این حسگر می توان از خدمات پرداخت اندروید به نام Android Pay بهره مند شد، اما به نظر می رسد نقشه های سازنده در حوزه خدمات پرداخت، فراتر از این باشد.
مبنای این خبر اطلاعات جدیدی است که نشان می دهد این شرکت نشان های تجاری LG G Pay و G Pay را به ثبت رسانده و می توان آن را نشانه تصمیم سازنده برای ارائه سرویس یاد شده به شمار آورد.
پیش از این سامسونگ هم با قرار دادن حسگر اثر انگشت در محصولات خود و راه اندازی سیستم Samsung Pay رقابت با خدمات Apple Pay را آغاز کرده بود و حالا به نظر می رسد ال جی نیز قصد دارد با G Pay در میدان حاضر شود.
در این میان اما باید منتظر ماند تا مشخص شود با توجه به وجود دو گزینه فعلی یعنی Samsung و Android Pay، آیا این پلتفرم برای ورود سومین نمونه نیز کشش خواهد داشت یا خیر.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین