تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

استودیوی Creative Labs گوگل به تازگی والپیپر زنده ای منتشر کرده که به غیر از زینت بخشی رابط کاربری، اهداف دیگری را هم دنبال می کند. بسیاری از کاربران اندروید ترجیح می دهند تا از والپیپرهای زنده استفاده نکنند، چرا که به غیر از افزایش مصرف باتری فایده دیگری ندارند. گوگل با انتشار Meter تلاش کرده تا این طرز فکر را تغییر دهد.
این والپیپر زنده که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده، به غیر از زینت بخشی رابط کاربری می تواند با اشکال هندسی مواردی همچون عمر باتری، قدرت سیگنال آنتن و اعلان های مختلف را برای شما به نمایش در آورد.

با چرخاندن موبایل، اشکال هندسی روی صفحه هم شروع به چرخیدن می کنند و Meter هر بار که قفل صفحه را باز می کنید، در یک شکل هندسی جدید ظاهر خواهد شد.
Meter باز هم یکی دیگر از پروژه های آزمایشی گوگل به حساب می آید، اما در حکم یک والپیپر زنده کم حجم، زیبا و دارای کاربرد می تواند انتخاب خوبی برای نشستن در پس زمینه موبایل شما باشد.
این اپلیکیشن را می توانید هم اکنون از گوگل پلی دریافت کنید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین