تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

مایکروسافت به غیر از پشتیبانی از Pencil جدید اپل برای آیپد پرو، از ابزارهای شخص ثالث دیگر نیز در اپلیکیشن های iOS خود پشتیبانی می کند. یکی از محبوب ترین این ابزارها، محصول Pencil ساخته FiftyThree است که مایکروسافت به تازگی قصد کرده تا اپلیکیشن وان نوت را برای پشتیبانی از آن بروز کند.
اگر برای پشتیبانی از استایلوس قصد خرید یک آیپد پرو بزرگتر را ندارید، می توانید به پنسل های فیفتی تری مراجعه کنید که قیمت مدل پایه آن از ۳۹٫۹۵ دلار آغاز می شود. با خرید این استایلوس که از پنسیل ۹۹ دلاری اپل ارزان تر است، می توانید برای ثبت یادداشت و علامت گذاری متن ها در وان نوت استفاده کنید.
با توجه به اینکه گئورگ پتشنیگ، مدیر عامل فیفتی تری پیش تر روی پروژه نافرجام تبلت Courier مایکروسافت کار می کرده، به نظر می رسد که پشتیبانی غول نرم افزاری از استایلوس این شرکت حرکت معنی داری باشد. هنوز مشخص نیست که مایکروسافت در چه زمانی پشتیبانی از پنسل فیفتی تری را به اپلیکیشن وان نوت خواهد افزود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین