تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

چهار سال پیش که میتسوبیشی از خودروی الکتریکی مفهومی خود با ظاهر عجیب و غریبش پرده برداشت احتمالا تصور می کردید که تا تولید این ماشین مدت زیادی باقی مانده است اما از آن زمان تا کنون این شرکت ژاپنی روی اتومبیل خود به نام Emirai کار کرده و حالا آماده است تا از نسل سوم این ماشین پرده بردارد.
این خودروی الکتریکی سواری با ظاهر خاص خود گویی از آینده آمده و امکاناتی دارد که چنین تصوری را در ذهن بیننده ایجاد می کند.
از جمله امکانات Emirai می توان به یک جفت پنل خمیده بزرگ و اپتیکال اشاره نمود که دید سرنشینان را به میزان زیادی تقویت می کنند و راننده نیز می تواند به انتخاب خود آنها را به گونه ای تنظیم کند که مناظر مشخصی را نمایش دهند.
این سیستم همچنین حرکات دست را تشخیص می دهد و به شما امکان می دهد که از این طریق با سیستم سرگرمی آن و دیگر مکانیزم های کنترلی ماشین بدون نگاه کردن به پایین کار کنید.
Emirai 3 xDAS دارای یک نمایشگر سه بعدی است که اطلاعات مربوط به سیستم مسیریاب و دیگر داده ها را در فاصله ۱۰ متری مقابل به راننده نمایش می دهد و در نتیجه کمک می کند که راننده چشمان خود را روی مسیر نگه دارد.
این ماشین الکتریکی همچنین یک دوربین و کاردیو گراف غیر تماسی دارد که خط دید راننده را تشخیص داده و براساس رفتار آن راهنمایی ها و پیش بینی های لازم را ارائه می کند.
سیستم مذکور حتی می تواند شرایط فیزیکی شما را نیز تحلیل کرده و در صورتی که تشخیص دهد خسته هستید، نقطه ای را برای استراحت شما پیشنهاد دهد.
متاسفانه هنوز اطلاعات مربوط به موتور این ماشین و سایر جزئیات آن منتشر نشده اند اما انتظار می رود که در جریان مراسم ۲۹ اکتبر میتسوبیشی در توکیو اطلاعات بیشتری در این رابطه به دست بیاید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین