تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

در جاذبه صفر، بالا و پایین معنا ندارد، در نتیجه آن قسمتی از مغز ما که کار محاسبه فضاهای سه بعدی را انجام می دهد در این محیط از کار کردن باز می ایستد. ظاهرا این امر می تواند برای فضانوردان مشکل آفرین شده و آنها را در انجام امور اولیه و ابتدائی به دردسر بیاندازد.
حال ناسا تصمیم گرفته که بیشتر در مورد این پدیده بداند و به همین دلیل بر آن شده آگاهی مکانی و موقعیتی یکی از تیم های تحت فرماندهی خود را قبل، در جریان و بعد از سفرهای فضایی شان مورد بررسی قرار دهد.
گروه یاد شده در زمان حضورشان روی زمین مورد اسکن MRI قرار می گیرند و زمانی که به ایستگاه فضایی بین المللی فرستاده می شوند از آنها درخواست خواهد شد کارهای مختلفی که نیازمند تفکر و هماهنگ سازی هستند را به انجام برسانند.
اما بررسی های صورت گرفته در این رابطه نتایج جالبی را به دنبال داشته است. برای مثال حالا پژوهشگران بیش از هر زمان دیگری مطمئن هستند که توانایی تفکر در انسان زمانی که در فضا حضور دارد به مراتب پایین تر از مواقعی است که روی زمین است.
علاوه بر این، هر کدام از فضانوردانی که به مریخ فرستاده شوند احتمالا برای انجام امور تعمیراتی اضطراری به ویژه دست گرفتن آچار با مشکل روبرو خواهند بود.
نتایج این پژوهش در جهان واقعی نیز موثر بوده و برای نمونه مشخص شده افرادی که تحت شیمی درمانی قرار می گیرند نیز از مشکلی مانند این رنج خواهند برد؛ پس انجام چنین تحقیقی صرفا به نفع فضانوردان نبوده است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین