تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

اگر شما نیز در زمره افرادی هستید که همواره دوست داشته اند با بلعیدن یک قرص کار تمرینات بدنی را انجام دهند و از رفتن به باشگاه معاف باشند باید بگوییم که رویای تان چندان هم دور از ذهن نیست.
پژوهشگران نوعی طرح مربوط به واکنش های ماهیچه ای در سطح مولکولی را تدوین کرده اند که در نهایت می تواند آنها را به کشف روش هایی برای بازآفرینی اثرات تمرینات بدنی با استفاده از دارو رهنمون کند.
بله این بدان معناست که عاقبت می توانید بدون نیاز به هیچگونه زحمت یا دردسری یک قرص ورزش را مصرف کنید و مطمئن باشید که همان اثرات را دریافت خواهید کرد.
البته این را هم باید یادآور شویم که تا ساخت هر نوع قرص ورزش دست کم یک دهه زمان باقیست اما آنطور که دکتر نولان هافمن از دانشگاه سیدنی اظهار اشته دانشمندان فعالانه تلاش دارند این ایده را عملیاتی کرده و آن را از رویا به حقیقت بدل نمایند.
اینکه در آینده قرص ها کارکردی فراتر از یک مکمل غذایی را ایفا کنند بسیار هیجان انگیز است اما مبتکران این طرح باور دارند که چنین قرص هایی می توانند به یک ابزار قدرتمند درمانی بدل شوند.
همانطور که تایید می کنید بسیاری از افراد نمی توانند بنا به دلایل مختلفی چون ابتلا به بیماری های قلبی و عروقی تمامی عضلات و ماهیچه های بدن خود را تمرین دهند از همین رو، یک روش درمانی مانند این می تواند به آنها کمک کند که تناسب خود را حفظ نمایند و حتی پس از مدت زمانی کوتاه تمرینات بدنی واقعی را از سر بگیرند.
آیا ساخت چنین قرص هایی باعث تنبلی نسل های آتی می شود؟ احتمالا همینطور است، اما اگر چنین ابداعی در نهایت به بهبود سلامت کلی بشریت کمک کند، می توان از این ایراد چشم پوشی کرد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین