تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

به نظر می رسد اپل ترجیح داده به جای سازش کردن با دولت چین و اقدام به سانسور محتوی، دسترسی به اپلیکیشن News خود را برای کاربران حاضر در این کشور ببندد. گفتنی است اپلیکیشن نیوز ابزاری در iOS محسوب می شود که به کاربران اجازه می دهد اخبار و مقالات تحت وب را تا حدی بر حسب علایق و سلیقه هایشان مشاهده و مطالعه نمایند.
چین به خاطر سیاست هایی که دولتش در رابطه با ارائه محتوی به کاربران دنبال می کند یکی از چالش بر انگیز ترین بازارها برای کمپانی های تکنولوژیک محسوب شده و نام های بزرگ صنعت فناوری اطلاعات همواره با دشواری هایی برای ارائه خدمات در این سرزمین مواجه هستند.
به صورت معمول حکومت چین از رسانه ها و کمپانی های مختلف می خواهد تا مطابق قوانین این کشور اقدام به ارائه ی اخبار و مقالات نمایند و در صورت عدم رعایت این قوانین فایروال ویژه ای که در این سرزمین پیاده سازی شده -و از آن با عنوان “Great Firewall” نیز یاد می گردد- دسترسی کاربران به خدمات شرکت خاطی را مسدود خواهد نمود؛ اتفاقی که پیش از این شبکه های اجتماعی بزرگ همچون توییتر و فیس بوک هم آن را تجربه کرده اند.
البته اپل ترجیح داده روندی متفاوت را در پیش بگیرد و از آنجایی که بازار سرزمین اژدهای سرخ برایش بسیار ارزشمند محسوب می شود بدون هیچ مجادله ای دسترسی به اپ News را برای افراد حاضر در چین ببندد.

لری سالیبرا، کارآفرین ساکن هنگ کنگ، در ابتدای هفته ی گذشته وقتی به چین سفر کرده است متوجه اختلال در سرویس News کمپانی ساکن کوپرتینو شده. وی می گوید اپل دسترسی شما را بر حسب اپراتور مخابراتی که از آن بهره می گیرد باز یا مسدود خواهد نمود. بدین ترتیب اگر از یک اپراتور رسمی چین استفاده کنید Apple News در دسترس نیست و روشن یا خاموش بودن ویژگی location services به صورت کلی تاثیری در این ماجرا نخواهد داشت.
فراموش نکنید که سرویس مورد بحث فعلا به صورت رسمی تنها در ایالات متحده راه اندازی گشته ولی کسانی که این امکان را قبلاً در کشور یاد شده فعال کرده اند می توانند در طول سفر از آن بهره ی لازم را بگیرند، در این بین اگر گذر این افراد به چین بیافتد باید به دنبال راهکار دیگری برای آگاهی از اخبار باشند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین