تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

  گوگل طی چند روز گذشته فایل ایمیج فکتوری اندروید ۶ مارشمالو را عرضه کرد؛ ارائه‌ی آپدیت OTA نیز با تاخیر کوتاهی پس از آن، آغاز شد. همچنین گوگل کدهای مربوط به AOSP (پروژه‌ی متن باز گوگل) را نیز ارائه داده است. به این ترتیب تیم‌هایی همچون سایانوژن‌مود قادر خواهند بود تا رام‌های سفارشی خود را بر پایه‌ی اندروید مارشمالو عرضه کنند. 

طبق ادعای یکی از کاربران Reddit با نام کاربری burritofire، تیم سایانوژن‌مود در حال کار بر روی سایانوژن‌مود ۱۳ است که نسخه‌ی مارشمالوی رام سفارشی این تیم خواهد بود. در بخش بررسی کد وب‌سایت آن‌ها، می توانید ورودی‌هایی را در مورد سایانوژن‌مود ۱۳ مشاهده کنید.

علیرغم اینکه سایانوژن‌مود کار بر روی سایانوژن‌مود ۱۳ را شروع کرده است، اما این موضوع به مفهوم آن نیست که به زودی شاهد عرضه‌ی این رام خواهیم بود. اگرچه مارشمالو در مقایسه با اندروید آبنبات چوبی یک بروزرسانی جزئی محسوب می‌شود، اما فرآیند ارائه‌ی آن در قالب یک رام سفارشی بسیار زمان‌بر است و ممکن است در نسخه‌های اولیه، سرشار از باگ باشد. در گذشته شاهد آن بودیم که نسخه‌ی اولیه‌ی رام‌های سایانوژن‌مود در ابتدا برای دیوایس‌های نکسوس عرضه می شد؛ انتظار می‌رود این روند برای سایانوژن‌مود ۱۳ نیز تکرار شود. در واقع بسیار ساده است که در ابتدا عرضه‌ی رام برای دستگاه‌هایی صورت گیرد که شاخه‌هایی از کدها را از جانب گوگل در داخل خود دارند که این ویژگی مختص دستگاه‌های نکسوس است. به احتمال زیاد بعد از این دستگاه‌ها، نوبت به پرچمداران کنونی شامل موتو اکس استایل، ال‌جی جی ۴ و سایرین می رسد. از آنجایی که گلکسی نوت ۵ از پردازنده‌ی اکسینوس بهره می‌برد، پشتیبانی سایانوژن‌مود ۱۳ از این دستگاه در ابتدای کار می‌تواند باعث شگفتی شود.

لازم به ذکر است که سایانوژن‌مود و Cyanogen OS متفاوت از هم هستند. سایانوژن‌مود یک رام متن باز است که در حال حاضر برای تلفن‌های هوشمند اندرویدی زیادی در دسترس است؛ در حالیکه Cyanogen OS متن بسته بوده و تنها برای دستگاه‌های کمی مانند OnePlus One، ZUK Z1 و تعدادی دیگر در دسترس است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین