تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

هفته ی گذشته، کنسول پلی استیشن ۴ با قیمتی جدید در ژاپن به فروش رسید و بنابر گزارش Media Create، توانست بسیار سریع، به فروش ۴۶٫۱۷۷ واحد در کشور خورشید تابان دست یابد. این مسئله به پلی استیشن ۴ اجازه داد که به نقطه ی عطفی جدید در فروش رسیده و بیش از ۱٫۸ میلیون واحد بفروشد؛ اگر بخواهیم دقیق باشیم: ۱٫۸۴۴٫۲۴۳ واحد.
اما پلی استیشن ۴ تنها سخت افزاری نبود که فروشی موفقیت آمیز را تجربه کرد. کنسول Wii U تعداد واحد کم تری نسبت به کنسول نسل هشتمی سونی فروخت (۱۲٫۸۴۳ واحد؛ اما با در نظر گیری این که آن ها قیمت را کاهش نداده بودند).
در حال حاضر، فروش Wii U در ژاپن از مرز ۲٫۶ میلیون واحد عبور کرده و دقیقا به رقم ۲٫۶۰۹٫۴۱۸ رسیده. کنسول Wii U نینتندو، هم چنان در ژاپن می تازد و پر فروش ترین کنسول این نسل به شمار می رود، اما یک سال و دو ماه بیشتر از رقیبش در بازار بود.
با توجه به نرخ فروش، به نظر می رسد که پلی استیشن ۴ به زودی رقیب خود را شکست دهد. اما دیدن این مسئله نیز جالب است که آیا نینتندو پیش از این اتفاق، کنسول جدیدش، NX را منتشر خواهد کرد یا خیر.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین