تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

حتماً تاکنون ایکاروس به گوشتان خورده است، نام شخصی در افسانه های یونانی که به کمک بال های ساخته شده از موم از زندان فرار کرد و با نزدیک شدن به خورشید، بال های مومی اش آب شد و به دریا افتاد.
محققین دارپا با انتخاب این نام برای پروژه خود، تلاش دارند وسایل نقلیه ای بسازند که قادر باشد محموله ها را به مناطق دور افتاده و سربازان میدان جنگ رسانده و پس از آن ناپدید گردد.
مجموعه دارپا ۲ سال پیش پروژه VAPR را برای ایجاد قطعات الکترونیکی با قابلیت نابود شدن خودکار آغاز کرده بود و حالا با پروژه ICARUS قصد دارد ابعاد تازه ای به آن بیافزاید.
محققین می گویند از چنین وسایل نقلیه ای علاوه بر کاربردهای نظامی، می توان پس از بروز فجایع طبیعی مثل سیل و زلزله، برای رساندن لوازم ضروری به مناطق غیر قابل دسترس بهره گرفت، چرا که در این صورت پس از انجام ماموریت، لازم نیست پرسنل برای بازگرداندن وسیله نقلیه از منطقه تلاش مضاعفی را صرف نمایند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین