تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

وان پلاس از جمله شرکت هایی به شمار می رود که همواره برای کمپین های تبلیغاتی خود از ایده های جالبی استفاده می کند. جدیدترین کمپین این شرکت به تازگی در کشور هند راه اندازی شده و توانسته توجه کاربران بسیاری را به خود جلب نماید.
طی این کمپین وان پلاس به خریداران وعده می دهد که سفارش آنها را ظرف مدت ۶۰ دقیقه به دستشان خواهد رساند. در صورتی که به هر دلیلی وان پلاس نتواند در طول این زمان سفارش را تحویل دهد، کاربران دیگر مجبور به پرداخت هزینه دستگاه نیستند و موبایل خود را مهمان وان پلاس خواهند بود.
این کمپین در حال حاضر تنها در شهر بنگلور هند در جریان است و علاقه مندان فقط می توانند موبایل OnePlus One را سفارش دهند. شرکت چینی امیدوار است با این ترفند این محصول قدیمی را دوباره به فروش رساند و در بازار پر اهمیت هند، با شرکت های محلی همچون Micromax به رقابت بپردازد.
مدیران OnePlus گفته اند که در صورت موفقیت این کمپین در شهر بنگلور، اجرای آن را در دیگر شهر های هند نیز آغاز خواهند کرد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین