تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

اپل اخیراً تعدادی از اپلیکیشن های جلوگیری کننده از نمایش تبلیغات را، از اپ استور خود حذف کرده و دلیل آن را نیز اینگونه اعلام کرده، که با استفاده از این نرم افزارها انجام حمله به روش «مرد میانی» امکان پذیر می گردد.
این اپلیکیشن ها برای انجام چنین عملکردی، ترافیک مرورگر کاربر را از مسیر VPN خود عبور می دهند تا با این روش، بتوانند تبلیغات موجود روی صفحات وب را تشخیص داده و از نمایش آنها جلوگیری نمایند.
البته تاکنون سوء استفاده به این روش گزارش نشده، اما اپل اعلام کرده اپلیکیشن های حذف شده با دریافت مجوز دسترسی به root سیستم عامل، قادر بودند محتوای داده های کاربر را در اختیار گرفته و روش های امنیتی SSL/TLS را دور زنند.
به گزارش سایت Techcrunch یکی از موارد حذف شده Been Choice نام دارد که حتی قادر بود تبلیغات را از روی اپلیکیشن News خود اپل نیز حذف کند، اما ظاهراً علاوه بر آن، اطلاعات مربوط به رفتارها و عملکردهای کاربر را نیز جمع آوری کرده و آنها را در اختیار شرکت های دیگر قرار می داده است.
این در حالی است که شرکت ساکن کوپرتینو به تازگی و در نسخه نهم سیستم عامل iOS اجازه استفاده از چنین اپلیکیشن هایی برای جلوگیری از نمایش تبلیغات در مروگر سافاری را ارائه کرده بود.
این شرکت البته می گوید در صورت همکاری توسعه دهندگان نرم افزارهای یاد شده، اپلیکیشن های آنها به سرعت روی فروشگاه اپ استور باز گردانده خواهد شد و منظور از همکاری در اینجا حذف دسترسی به root و عدم عبور دادن داده های کاربر از VPN خواهد بود، مواردی که بر خلاف سیاست های app store به شمار می روند.
در پایان گفتنیست سازنده Been Choice اعلام کرده اپلیکیشن های خود را به زودی و پس از اعمال تغییرات مورد نیاز، برای قرار گرفتن مجدد روی فروشگاه نرم افزاری اپل ارائه خواهد کرد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین