تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 بنابر گزارش جدید منتشر شده هکرهای چینی در فروردین ماه سال جاری توانسته‌اند به کامپیوترهای شرکت LoopPay نفوذ کنند. این در حالی است که کمپانی مذکور اسفند ماه سال گذشته توسط سامسونگ برای راه‌اندازی سرویس سامسونگ پی خریداری شده است. با ما همراه باشید.با توجه به گزارش جدید منتشر شده، لوپ‌پی توسط گروهی از هکرهای چینی با نام Codoso Group یا Sunshock Group هک شده است. این هک فروردین ماه سال جاری انجام شده و در کمال تعجب با گذشت زمانی طولانی ۵ ماه در مرداد امسال، لوپ‌پی توانسته متوجه این نفوذ بشود. این شرکت می‌گوید هکرها به دنبال فناوری تراکنش امن مغناطیسی لوپ‌پی یا MST بوده‌اند.

گفتنی است این فناوری پایه و اساس سرویس سامسونگ پی است که در هفته‌های گذشته به صورت رسمی کار خود را آغاز کرده است. سامسونگ و لوپ‌پی می‌گویند، هیچ خطری متوجه سامسونگ پی نیست و به این دلیل نیز زمان آغاز به کار آن را به زمانی دیگر موکول نکرده‌اند. دارلین کدرس، مدیر بخش امنیت سامسونگ می‌گوید:

هیچ گونه خطری متوجه سامسونگ پی و اطلاعات شخصی کاربران آن نیست. این حمله شبکه‌ی لوپ‌ی را هدف قرار داده بود که به طور کلی جدای از سامسونگ پی عمل می‌کند.
با توجه به این که لوپ‌پی بیان کرده است که هیچ اطلاعاتی با سرقت نرفته، نیروهای قضایی نیز وارد کار نشده‌اند اما خود شرکت گروهی خصوصی را برای تحقیق بیشتر در مورد این نفوذ تشکیل داده است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین