تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

سامسونگ از سالیان گذشته توانایی خود برای تولید صفحه نمایش های انعطاف پذیر AMOLED با استفاده از پلاستیک به جای شیشه را نشان داده و از ۳ سال پیش نیز برند YOUM را برای این نمایشگر ها به ثبت رسانده بود.
ای شرکت در ادامه Galaxy Note Edge را معرفی کرد که نخستین تلفن هوشمند مجهز به نمایشگر خمیده بود و پس آن Galaxy S6 Edge و +S6 Edge را تولید کرد که از ۲ خمیدگی در دو طرف صفحه نمایش بهره می بردند.
این شرکت اکنون پتنت جدیدی به ثبت رسانده که در آن شاهد یک تلفن هوشمند ذوذنقه شکل هستیم که در بخش پایینی آن یک نمایشگر منعطف تعبیه شده است.
طراحی بخش بالایی این محصول نیز به شکل زاویه دار انجام شده تا خمیدگی آن با بخش پایینی هماهنگی داشته باشد، اما در مجموع تا پیش از انتشار اطلاعات بیشتر، نمی توان در مورد ویژگی های طراحی آن با قطعیت نظر داد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین